Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combok fogyasztására: mit...

Combok fogyasztására: mit ajánlatok jobban a futást vagy a célzott comb gyakorlatokat . Melyik vékonyitja/fogyasztja jobban? NORMÁLIS VÁLASZT.

Figyelt kérdés
Oké nincs helyi fogyás...diétával fogyok ez megy is felfogtam olvastam utána...de melyiket csináljam mellette melyik eredményesebb ugymond ami jobban vékonyitja?? a comb tornák vagy a futás??
2013. okt. 9. 19:12
 1/2 Grielean válasza:

Te magad is leírtad, hogy nincs helyi fogyás.

Az olyan kardio mozgások, mint pl a futás jók a fogyáshoz, a helyi gyakorlatok pedig adott izomcsoportok edzésére jók.

2013. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En Februar ota futok heti 3-4 alkalommal 20 percet konditerembe. A futas utan 150 - 150 gyakorlatot csinalok azzal a comb nyitogatos geppel. Bocsi de nem tudom pontosan mi a neve a gepezetnek de bele kell ulni es lehet hasznalni kulso combra meg popsira (ha kifele nyitogatod) es belso combra (ha befele nyomod). Nekem a futas + ez a gepezet nagyon bejott. Feszesebb lett sokkal a combom, fenekem es vekonyabb is. A narancsborom is eltunt pedig nem vagyok annyira fiatal (35 eves). Viszont mar 8 honapja csinalom es fokozatosan jott a valtozas nem par het alatt. A ruhaimon siman eszreveszem. Most, hogy felvettem a tavalyi teli barsony nadragokat siman leesnek rollam legalabb 2 szammal kisebb kell (kiloban viszont csak 3 kiloval vagyok kevesebb mint amikor elkezdtem de az alakomon latszik a valtozas. Ugyhogy ha magambol indulok ki javaslom a futast es utanna tornazz picit combra. Ha nem jarsz kondiba akkor otthon is megtudod csinalni. Nekem azzal van szerencsem, hogy a cegem ahol melozom fizeti a kondiberletet es a ceg mellett van a konditerem. Igy ebedidoben tartok 1 oras ebedszunetet es atugrom.
2013. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!