Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon meghíztam, szeretném...

Nagyon meghíztam, szeretném leadni, van még vagy tudsz még tanácsolni valamit esetleg?

Figyelt kérdés

Ma mértem magam 166cm és pontosan 60kg vagyok.

Ez kb 5-8kg-ot jelent, de ezt zsírból szeretném leadni.

December elejéig szeretném leadni, eddig sem ettem túl zsíros, cukros, lisztes ételeket, de ezentúl jobban megválogatom majd.

Gyümölcsöket most kerülni fogom, 1-2 alma naponta de ennyi, minden nagyon cukros gyümölcsöt-pl szőlő, banán, datolya hanyagolni fogok, most az olajos magvakat is, eddig sokat ettem belőlük-szerintem ez is volt a rossz, mert minden egészségesnek mondható ételből túl sokat ettem. Szerintetek sikerülni fog?


2013. okt. 12. 19:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze mozgok is mellé, főleg súlyzós edzést fogok végezni.
2013. okt. 12. 19:29
 2/2 anonim ***** válasza:

2-2,5/ttkg fehérje, és 1-1,5/ttkg ch.

Mellé csináld a súlyzózást, és az aerobot. Tuti, hogy a zsír fog lemenni, és nagyon jól fogsz utána kinézni.:))


[link]


A cikk jó, csak a ch mennyiség a pasikra van kiélezve, csajoknak a 3/ttkg szénhidrát már tömegnövelős, azért legyen annyi, amennyit én írtam.:)

2013. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!