Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léteznek _tényleg_ olcsó...

Léteznek _tényleg_ olcsó fogyókúrás ételek?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 kg felesleg van rajtam, de nem tudom, hogy adjam le. Vannak szuper fogyókúrák, de nekem túl drága a sok csirkemell, tonhal és rokonai. Kb napi 500 Ft-om van az ételre fejenként (páromnak is én főzök, ő nem fogyókúrázik), ezekből csak kb borsófőzelék, túrós tészta, rakott krumpli meg ilyenek jönnek ki, amiből egyszerűen nem tudok olyan keveset enni, hogy lefogyjak :S Írjátok meg, ha van olcsó, jó receptetek, mert már kezdem azt érezni, hogy a fogyókúra a gazdagok kiváltsága :S
2009. nov. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom testmozgásra még véletlenül sem gondoltál.
2009. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az alap :)

És meg is van, de önmagában nem elég.

2009. nov. 11. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lement kb. 1 hónap alatt 6 kg.

Wokos zöldséget ettem (mirelitt 320Ft), natúr joghurt (Danone 450g kb. 130Ft), főtt tojás, csirkemell szalámi (Karát 140Ft 10dkg), most sok helyen olcsó az alma, saláták, gomba.

Sovány túrót is ehetsz pl. körözöttnek.

2009. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vok: ha fogyni szeretnél, akkor nem ajánlott a rakott krumpli, túrós tészta és barátai. :)

Nehéz megállni, de megéri.

Az első pár nap kegyetlen, de aztán mindig kicsit (nagyon kicsit :( ) könnyebb.

Sok sikert!

2009. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszer eszel egy 20dkg-os rakott krumplit s ezenkívül tejet, kefír és almát akkor nem fogsz hízni, csak a rakott krumplit úgy kell elkészíteni, hogy ne tocsogjon a zsírban.


Ha a rakott krumplidat délben eszed meg (szigorúan! vagy délelőtt) az nem több 700-800 laóriánál és tápláló! Este felé már nem eszel akkor rendben.


Én nem híztam ettől sem. Csak ésszel kell csinálni.

Nem árt a kalóriát tudni és tornázni, sportolni!

2009. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!