Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt szeretnék lefogyn...

2hónap alatt szeretnék lefogyni 15 kilót. Várom tapasztalatokról ki mi hogyan sikerült/soha nem iszom cukros üditőitalokat zsirosan nem fözök csak hagyományosan családomnak. Nagyon nehezen fogyok. Ötlet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sport
2009. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akaratero!!! Ez a legfontosabb. A tobbit te is tudod szerintem. Sport, es semmi cukros, lisztes etel, kenyerfele, edessegek, uditok...stb. semmi! Salata, gyumolcs, es jo sok mozgas.
2009. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha 2 honap alatt akarsz 15 kilot leadni akkor rosszabbul fogsz festeni a tukorbe mint most{a sajat szemedbe}...Tul nagyok az elvarasaid...Az egeszseges VALODI fogyas havi 2 kilo...Ha ehhez tartod magad akkor buszke ,tele akaraterovel teli ember leszel 2 honap mulva..ha ahhoz amit te szeretnel akkor pedig egy depresszios,hisztis ember mert valoszinuleg tobb lesz a sulyod mint most.Ha tartod a sulyod per pillanat es egesszegesen taplalkozol akkor csak annyit csinalj hogy iktass be heti 5 alkalommal pl. aerobic edzest...(otthon is csinalhatod ..Shobert Norbi a legjobb}

Nem okoskodom hanem T apasztalatbol beszelek

2009. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15kg 2hó alatt max zsírleszívással.
2009. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:-) köszi tanácsokat!

Tehát mértékkel jobb.

Az is jó ha mindennap 2km futnék reggel és este?Lesz hatása?

2009. nov. 12. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 4 hónapba telt mire ennyit leadtam.életmódváltás és sok sok sport!
2009. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!