Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves nő vagyok! A legnagyob...

30 éves nő vagyok! A legnagyobb problémám, hogy fenékre és főleg oldalt combra hízom. Mit kéne tornáznom, hogy ezt le tdjam adni?

Figyelt kérdés
Írjátok le nekem, hogy milyen edzőgépeket használjak, hogy a combomról lemenjen legalább 2-3 kg.Ahasamról és az arcomról kezd lemenni.Köszönök minden értelmes hozzászólást!SAROLTA
2009. nov. 15. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia Drága Sarolta!


Én Rubint Rékát ajánlanám neked. Én 4 hónapja tornázok vele és és 7 centit karcsúsodott a combom. Az elején lehet, hogy kemény, de hidd el, minden pillanat megéri.


Kitartást és sok sikert kívánok neked! :)

2009. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minden fellelhető tornát kipróbáltam,azokat kombinálom.Az állóképességem igen gyatra,ezért inkább a talajgyakorlatok válltak be.Sok sikert.
2009. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

Kedves Sarolta!


Remélem tudod, hogy genetikailag kódolt, hogy ki hova hízik, ezzel gondolom nem mondtam semmi újat számodra, viszont lokális, helyi zsírégetés nincs, nem lehet csak hasról fogyni, képzeld csak el, tokás, pocakos srác lennék, és csak a hasamat szálkásítanám le, úgy hogy közben a bazinagy tokám ott csüng az államon. Ugye, hogy vicces?! :D

Tehát nem fogsz tudni konkrétan célirányosan területről fogyni, de ne keseredj el, nem is kell, a fenékformáló gyakorlatokkal viszont, szép formás lesz a hátsód, amint lement róla a zsír a megfelelő diéta és aerob + súlyzós edzés hatására, ha már az arcodon észrevehető, akkor jó úton jársz, általában onnét megy el lesőként. Majd a problémás területekről később. Elvileg onnét is ugyanannyi megy le, de mivel ott több zsír van később veszed észre, tehát nyugi. Egyenletesen adod le a zsírt. Csak így tovább. Fenékformáló gyakorlatok az előttem írok által említett DvD tökéletesek nőknek.

2009. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!