Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon nagy es szeles...

Nagyon nagyon nagy es szeles a vadlim. Nem hájad es nem vagyok dagi, inkabb izmos az egesz mert gimnasztikaztam 7 evig. Mivel tudnam vekonyitani, lefogyasztani?

Figyelt kérdés
Mar regota zavar mert a magas szaru csizmak, cipok nem is jok ram..es a testalkatomhoz kepest tul vaskos..es egyaltalan nem noies

2013. nov. 13. 19:44
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
Nekem is izmos és vastag vádlim van, pedig lány vagyok, de ettől függetlenül mindenki dicséri, és én büszke is vagyok rá. Szerintem ne akard. Nem is nagyon tudnád "vékonyítani". Ha elkezdesz valami más sportot, úgyis csak tovább izmosodik. Esetleg valami fogyókúrával, de arra meg minden jel szerint nincs szükséged. Fogadd el, és legyél rá büszke, hogy bármelyik fiút tököntúrhatod! (ha lány vagy egyáltalán :D, bár a magas szárú csizma után gondolom az vagy)
2013. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez inkább alkat kérdése, de esetleg megkérdezhetsz egy fitnesz edzőt. én célzott kardio és szálkásító edzésre tippelek, de nem akarok hülyeséget mondani.
2013. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is genetika nagyrészt, mert én is gimnasztikázom, bár csak 5 éve, és nekem is izmosabb lett a vádlim, de nem olyan nagy, mint ahogy te leírod.

Szóval nyújtással és kis edzéssel tudod nyújtani h vékonyabb legyen, de csak kicsit fog változni. Nekem is sikerült kicsit szálkásabbá tenni, és mostmár nem olyan nagy tömör izmos. 17/L

2013. nov. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat..es igen lany vagyok:) es a nyujtas alatt pontosan mit ertesz? Hogy csinaljam?
2013. nov. 14. 16:49
 5/8 anonim válasza:
Szia! Elvileg ha tiszta izom akkor nyújtással illetve hasonló dolgokkal szerintem érdemi eredményt nem tudsz elérni. Definiáltabb lehet, de kisebb szerintem semmiképp. Az izom méretét főleg akkor tudod csökkenteni ha nem használod. Ezt a vádlinál elég nehéz megoldani. Egyébként elárulom, hogy Én speciel sokkal jobban szeretem ha egy lánynak izmos a vádlia. Szerintem inkább legyél rá büszke! :)
2014. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én engem mindig is a sportos lányok, izgattak :)

Főleg a vádlija :) Nekem ez ilyen fétish szerűség. Egyébként Nem zavarna, SŐT :)

19/F De ezért is tanultam masszázst :) Hogy tudjam ezt a fajta vágyamat kiélni! Persze nem vagyok perverz :)

De kényeztetni egy lányt jó dolog :)

2015. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg nagyon izmos? Annyira, hogy ha befeszíted, vagy lábujjhegyre állsz, akkor látszik az izmoknak az alakja?
2015. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!