Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » X lábú van itt köztetek?

X lábú van itt köztetek?

Figyelt kérdés

én az vagyok és hiába fogytam nagyon sokat, ugyanúgy az vagyok, szóval ez nem attól függ, hány kiló vagy, én sok kövért látok, akinek nincs és soványt is akinek van


Nektek is megmaradt? Meg hát...


2013. nov. 15. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen ez megmarad. És nem is biztos, hogy azért van mert kövér vagy. Szerintem ez nincs összefüggésben azzal, hogy milyen a súlyod. Láttam már sok kövér o lábút is pl. Ez lehet örökletes illetve ez egy ortopéd hiba, amit gyerekkorban mint a lúdtalpat ,talpbetéttel ki is lehet küszöbölni. Illetve ha nagyon extrém durva megműtik. De én pl már 52 kiló vagyok és 164 cm. X lábam van. Talán nem annyira durva mint volt, mert eltűnt a háj a a térdemtől és a combomról így kicsit esztétikusabb a látvány, de még mindig a térdem ér előbb össze.


Mert hallottad, hogy normális lesz a láb ha lefogy az ember vagy mi?

2013. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!