Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még nem számít bűnözésnek?

Ez még nem számít bűnözésnek?

Figyelt kérdés
Ha odafigyelek mit eszem, egészségesen étkezem és mozgok, de naponta 2-3 zöld teát megiszok rendes FEHÉR CUKORRAL akkor az eredményezhet bármit is Mármint rosszat..hízás v v mi Bocsi ha a hülye kérdés...:D

2013. nov. 23. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírégető hatású teát inni cukorral, az igen, inkább vegyél be hashajtót meg altatót egyszerre..
2013. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél. Ha csak szinten akarod tartani a súlyodat, akkor az amúgy egészséges táplálkozás mellett nyugodtan tehetsz bele cukrot, de ha fogyni szeretnél, akkor semmiképp!

Mondjuk ha a zöld teát a zsírégető hatása miatt iszod, akkor tényleg butaság, de szerintem a legtöbben nem amiatt isszák, hanem csak úgy. A zsírégető hatáshoz amúgy is horribilis mennyiséget kellene belőle meginni, csak ezt sokan nem tudják. :)))

2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne butáskodjatok már!

Én simán fogytam 15 kilót úgy, hogy néha még édességet is ettem (csokit, sütit, vagy valami kekszet).

Nem kell mindent teljesen kizárni, csak mértéket kell tartani, csökkenteni kell.

Semmi bajod nem lesz az ég világon, ha rendesen, cukorral iszod a teát, ha emellett odafigyelsz az étkezésre (inkább a mennyiségre, persze a minőségre is), és mozogsz!

2013. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Elvben inkább steviát vagy eritritolt használnánk..


De egyébként nem csak a cukor, vagy nem elsődlegesen a cukor felelős az elhízások nagy részéért. Tehát nálad is meg lehet kockáztatni, hogy nem lesz ezzel gond. De figyelni kell, ha mégis.. és az étkezésednek akkor rendben kell lennie a cukros teán kívül. Edzés is különösen fontos, ha cukrot eszel.

2013. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
2013. nov. 28. 19:26
 6/6 A kérdező kommentje:
és hogy lenne jobb? ha barna cukorral innám? vagy édesítővel? vagy csak natúrba? és a citromlé?:D v inkább csak csavarja bele egy kis citromot? uh de ugy elég szar íze van:(
2013. nov. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!