Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség és fogyókúra,...

Terhesség és fogyókúra, ételötletek?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok, nem voltam vékony sőt jó sok plusz volt rajtam de mindennap sportoltam amit a 4 héttől tiltanak. már most felszaladt 4kg. Tudnátok ételtippeket adni, amik nem drágák egyszerűek, tápanyagban gazdagok és kevés kalóriát tartalmaznak. Reggeli, ebéd, vacsora egyaránt érdekel.

Köszönöm.


2013. dec. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Tápanyagban gazdagok és nem okoznak elhízást, betegséget a 'valódi ételek'.


Zöldségek, húsok, tojás, halak, olajos magvak, végső soron a gyümölcsök is ide sorolódnak.


És van a minden más, ami már eleve mű kaja, igazából tápanyagszegények vagy szimplán ismert róluk, hogy mérgezőek és kisebb vagy nagyobb mértékben, érzékenységtől függően de hátráltatják az egészségünket. Vagy károsítják, ki hogyan fejezi ki ugyan azt a dolgot..


Reggeli ebédnek ezért toltam én be tojást, csirkét, paprikát, retket, sült céklát.


Valami zöldséges téma lenne az edzés előtti étkezésem, és hasonló a vacsora, mondjuk zöldség + grillcsirke.


Nem mintha nem lehetne olajos magvakból és gyümölcsből valami csodaszuper tortafélét készíteni, de ahhoz ki kell menni a konyhába és dolgozni vele. Nos, erre még ha van időm akkor sem biztos hogy kedvem is lenne.. de aki konyhatündérkedni szeret, annak ez is megtehető bármiféle hízás vagy probléma okozása nélkül, egészséges módon.

2013. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
Egy újabb felelőtlen kismama. Aztán majd csodálkozik, ha a gyereke testi-szellemi rendellenességgel születik. NEM SZABAD TERHESEN FOGYÓKÚRÁZNI!!!! Egészségesen kell táplálkozni normális adagokkal. Mellette pedig sétálj.
2013. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

El vagyok tiltva minden féle mozgástól, az orvosom mondta hogy ugyan olyan veszélyes a hízás is, próbáljak meg fogyózni....

Most akkor mit tegyek?

2013. dec. 2. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jó irányba gondolkodott, a kérdésében is jelezte, hogy tápanyagban gazdag ételtippeket kér.


Ez szubjektív lehet, de számomra nem a felelőtlen fogyókúrázók írnak így.

2013. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Bocsánat, de az a doki sem normális, aki egy 13 hetes kismamának azt mondja,hogy fogyózzon. Más az,ha valaki terhességi cukros lesz, de az meg csak később derül ki.

A fogyást felejtsd el. A fogyás, és a kevesebb hízás a terhességnél nem ugyanaz. Neked elvileg ugye nem "szabadna" sokat híznod.

Egyél ésszel! Este sem muszáj szénhidrátot enni. Egyél húst, salátát, zöldséget stb. Ne igyál cukros löttyöket, hanem vizet.

És a séta nem árthat! :)

2013. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!