Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Szeptemberben...

Miért van ez? Szeptemberben kezdtem el az egészségesebb táplálkozást, és a tornát. Most mégis feljött fél kiló.

Figyelt kérdés
Nem eszem édességet,nem iszim szénsavas lötyit,csak vizet.Nem eszem fehér kenyeret és tésztát,csak korpás zsömit szoktam naponta kettőt.Sok gyümit eszem,és joghurtot.Kezdéskor szobabicajoztam,most tornázom rosszabb napokon fél órát,ha teng bennem az energia egy óra a torna,de van hogy kettőt is lenyomok.Jó kis ritmusos izzasztó gyakorlatokat csinálok.Érzem a ruháimon,hogy fogytam,mindeggyik bővebb egy kicsit,(két hónap alatt 4,5kilót)a mérleg mégis többet mutat,mint eddig.Ugyan abban az időben mérekeztem mind szoktam.Két étkezés közt.Lehet ilyen rövid idő alatt izmot növeszteni?
2009. nov. 22. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy igen.És az is lehet, hogy az egészségesebb táplálék miatt a csontjaid is erősödtek.Szerintem ha te érzed hogy fogytál, de kilóra híztál, azzal semmi gond.Örülj neki, és gratulálok hogy ilyen kitartó voltál.Én nem bírnék ki egy hetet se ilyen egészséges életmód mellett.Csokimániás vagyok, keveset eszek, nemnagyon mozgok.Sokszor elterveztem már, de soha nem tartottam ki.Pont decembertől szeretném újra megpróbálni.Amúgy egyébként nekem nemártana a hízás, mert 50kiló se vagyok és 165cm.
2009. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gratula, ügyes vagy!

Amit a mérleg mutat, csak egy szám, az amit érzel, a lényeg!

2009. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Állítólag az izom nehezebb, mint a háj.
2009. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne állj többet mérlegre, csak félre vezet!!!

Nem az a lényeg, hogy hány kiló vagy, hanem az amit látsz tükörbe.

Fél kiló miatt meg egyébként sem kéne siránkoznod:)

2009. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt igaz ,hogy az izom nehezebb mint a zsir,másrészt meg fél kiló az egy nagy wczés kb..
2009. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!