Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha két napig nincs hűtőben a...

Ha két napig nincs hűtőben a sonka, az gáz?

Figyelt kérdés
Olyan étrendet követek most, amiben a vacsorában szerepel 10-10 dkg sonka minden este. Ma délután elutazom olyan helyre, ahol nincs hűtő (mert elvileg onnan kéne rendelni a kaját, de ezt egyrészt az étrend miatt, másrészt anyagilag sem fogom megtenni). Szóval ha ma elviszek magammal két csomag csirkemell sonkát (ma estére + holnap estére), és nem rakom hűtőbe, lehet tőle valami bajom? Erkély nincs, de gondoltam, hogy kirakom az ablakpárkányra (távol a radiátortól), ott lehet, hogy kap egy kis huzatot.:)

2013. dec. 10. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szobahőmérsékleten nem bírja ki 2 napig, de ha ki tudod tenni a hidegbe, akkor nem lesz semmi baja. Csak nehogy egy macska ellopja.

De egyébként boltba sem tudsz menni ott ahova utazol? Mert csak egyszerűbb lenne megvenni helyben azt a mennyiséget amit egyben elfogyasztasz.

2013. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam, hogy mi van a környéken, és mi nincs, de fogalmam sincs. Lehet, hogy az lesz, hogy megveszem helyben. Biztos van valami!
2013. dec. 10. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

google,meg tudod nézni van-e bolt a közelben és hogy van nyitva

ha nem tallod,ird le hova mész,és megkeresem neked

Ma estére vidd nyugodtan,de holnapra megromlik.

2013. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendes szárított, füstölt sonka simán kibírhatja.
2013. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!