Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Fitness Kick Box 1?

Norbi Fitness Kick Box 1?

Figyelt kérdés

93 kilóról 79-re 90 napos diéta segítségével..Ki lennék békülve ezzel, de maradt rajtam felesleg, amit csak tornával adhatok le. Több mint 2 hete folyamatosan tornázok, valamikor Norbira, valamikor egy edzésterv szerint...Azt hallottam ez a DVD a legjobb zsírégetésre és formálódásra.


Kb. mennyi idő alatt érném el, hogy ne legyen rajtam felesleg? Szerintem akkor 74-73 körül lennék...


2009. nov. 24. 18:37
 1/2 anonim válasza:
szia ne azzal törődj mennyi idő,hanem csináld rendszeresen és hidd el meglesz az eredménye... és ha elérted a célod ne hagyd abba hanem csináld tovább....és ne kezdj el megint kajálni összevissza...ne az legyen a cél hogy lefogyj..hanem az életmódodon változtass és lefogysz.... :-)
2009. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi tudom,hogy rég tetted fel a kérdést, de nincs még meg ez a dvd? Én sehol se tudom letölteni ahol régen lelehetett ott már nem jó. Nem tudnád valahogy átküldeni e-mailben?

2010. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!