Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a képen látható...

Szerintetek a képen látható lány hány éves és mit kéne változtasson az alakján?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 18. 19:35
 1/8 anonim válasza:
61%
furán áll o.O nemtom miért tolja előre a hasát miközben tök jó alakja van maximum kicsit a popora lehet dolgozni de nem fontos :) Mondjuk én leszbikus szemmel nézem ..amúgy olyan 17/18 éves lehet az illető
2013. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond nincs az alakoddal, nekem kifejezetten nagyon tetszik nem változtatnék rajta. talán tényleg a tartásodon azt a haskitolást én sem értem:S

szerintem korombeli lehetsz 16-20 év között.

17/f

2013. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmit sem kell változtatni
2013. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kitolja a hasát, én tök vékony vagyok, de sajnos néha nekem is ilyenre puffad... :s Reggel még tök lapos, de ahogy eszem valamit, ilyesmi lesz - mintha terhes lennék.


Ha erről van szó, akkor ez az, ami ellen tenned kéne. Ne kérdezd, mit, mert én sem jöttem még rá... :(

2013. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%

Glutén/tejmentes, hozzáadott cukor mentes táplálkozás...


Azért eléggé nagy a hasa a kérdezőnek. Meg baromi széles a csípője és szinte csak oda hízik...

2013. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 kiló zsír mínusz, 3-4 kiló izom plusz és jó is lesz
2013. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyetértek az utolsóval, csak nem könnyű :D
2013. dec. 19. 15:38
 8/8 anonim válasza:

Semmi gond vele, húzza ki magát a lány, egy kis magabiztosság, és szupermodell is lehet!

(Amúgy se nem lezbi, se nem férfi nem vagyok 17/lány!)

2014. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!