Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mennyire jó, ha úgy fogyózo...

Az mennyire jó, ha úgy fogyózok, hogy napi kb 1000-1200 kalória plusz 6 után nem eszek?

Figyelt kérdés
15/l vagyok és eléggé kéne fogynom persze csak egészgéges kaja a 1000-1200 kalória köszii
2013. dec. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok kb, 22/l. 1200 a napi max kalóriakeretem, sok zöldséget eszem, kevés teljes kiőrlésű dolgokat, gyümölcsöt. 8 után nem eszek. Plusz mozgás ahogy a helyzet engedi. Nem tudom ez hatásos e, majd kiderül :)
2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 után nem eszel? :D


Én is fogyozok, egészséges kajákat eszek csak, akkor eszek amikor éhes vagyok. ugye milyen furcsa? :D fogytam. van hogy este 11-kor eszem tele magam (amíg éhes vagyok, nem rosszullétig) aztán lehet hogy másnap csak délben éhezek meg, és akkor is lehet eszek egy kicsit és elvagyok. szal ne nézegesd az órát meg a kalóriákat, normális kajákat egyél 1hónapig akkor egyél ha éhes vagy (ne edd túl magad soha), ja és igyál sok vizet (mást ne).

ha nem jön be akkor lehet kalóriákat számolgatni. Kezdetben nyilván sűrűbben leszel éhes, talán többet akarsz enni, ezen át kell esni, kis méregtelenités is lesz,valszeg.

2013. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, 6 után csak akkor ne egyél, ha 8-kor már alszol...
2013. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagy baromság, hogy nem ehetsz 6 után. Sok buta nő ezt csinálja. Ha este 6 után lefekszel aludni, oké. De nem hiszem, hogy fogsz.

A lényeg, ehetsz 6 után - de nem mindegy mit!

Akár éjfélkor is ehetsz.

2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!