Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni fogyókúrával...

Tudnátok segíteni fogyókúrával kapcsolatban? Tanácsok/tippek? (lent)

Figyelt kérdés
15/L 165 cm 72 kg. Megmondanátok hogy körülbelül miket ehetek hogy minel gyorsabban le tudjam adni a feleslegem nagy részét? És mit sportoljak meg ilyesmik? Hiába próbálozok nagyon nem megy:/ köszönöm a válaszokat:)

2013. dec. 21. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Egyetlen nagy lényeg van a lefogyással kapcsolatban: a kitartás. Mozogj többet mint szoktál, egyél kevesebbet mint szoktál. kezdésnek ennyi elég. utána a mozgás intenzitását és idejét is növeled és annyi. Válassz olyan sportot ami tetszik, mert ha megszűnik a kedved, a kitartásod láthatja kárát.
2013. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Aha..szeretem az ilyen komizókat..biztos sokat fogyóztak...

én 16 éves koromban 125 kiló voltam...és tudod mivel fogytam le??Azzal,h nem ettem tésztát kenyeret csokikat..kivéve vasárnap az az én napom volt akkor mindenből ettem egy kicsit,és így visszajött az életkedvem és jobban is bírtam nem kellett kimaradnom semmiből sem.Egyél sok zöldséget gyümölcsöt narancsot mert az zsírégető.a zsöldésg gyümi azért kell h felpörgesse az anyagcseréd vagyis gyorsabban fogyj.ezért kell még sokat innod.mert az is kimossa belőled.ha már nem bírod a vizet (kifejezetten csak bubimentes) tegyél bele citromlevet,vagy vegyél kalóriamentes üdítőket. Én röpiztem.de azt elhiheted nekem h ha sportolsz és nem diétázol akkor nem fogysz.de fordítva lehetséges.Ezt ne vedd úgy h nem kell megmozdulnod sem,mert nem.Kondizz,röpizz és csináld azt amit élvezel..Ja és ha te csinálod a kajád hidd el,h már nem is leszel annyira éhes :D

Ha kell recept akkor írj még.már vagy ezret sikerült összeszednem :D

17 éves 75 kilós lány

2013. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Első kommentelő vagyok. másodiknak üzenném, én úgy fogytam véglegesen 18 kilót hogy nem sokat változott az étkezésem.

A diétázás hatásosabb a mozgásnál, de ha abbahagyod és nem figyelsz egyből visszarepül rád az a sok leadott kiló (ilyenre is volt példám), és szerintem egy szívvel lélekkel űzött sportot sokkal tovább űz az ember mint egy gyilkos diétát. A kilók nem véletlenül kerülnek fel, a tested alkalmazkodik az életmódodhoz. A fogyáshoz változtatni kell az életmódon szép fokozatosan, ahogy a 2. kommentelő is csinálta, csak ő meggyorsította a dolgot liszt és cukor megvonásával, ami megterheli a szervezetet.

2013. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2. vagyok.Ezer olyan bonyolult diétám volt meg léböjtkúrám ami után a leadott kilók 2x-esét híztam vissza.azért írtam ezt mert nekem ez igaz.Tudom h a halálomon voltam mindig az ilyen sportok után.és amúgy sem szabad nagyfelesleggel pl futni.ez a cukor meg liszt megvonás meg nem akkora teher,mert ott van a vasárnap a csaló nap.én ebben hiszek,ez vált be.mást nem nagyon ajánlanék,max a level diétát,de az tényleg drasztikus diéta,és ha nincs akaraterőd ne is állj neki.
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!