Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen gyakorlatoktól...

Nektek milyen gyakorlatoktól volt nagyon erős fenék és comb izomlázatok?

Figyelt kérdés
Mert én végezhetek akár 100 guggolást, fél óra bicikli stb, és nem tudom elérni, h. izomlázam legyen. Nem értem miért. Régen volt gyerek koromban izomlázam. 37/N

2013. dec. 28. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy 90perces Rubint Réka tornától.. :D
2013. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nekem már attól napokig izomlázam lenne ha 5 guggolást csinálnék... mondjuk én egy különleges eset vagyok :)

16/F/170kg

2013. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az elülső combommal vagyok bajban. Amikor bicikliztem, azért alakult, bár izomlázam sose volt.

Amitől viszont brutálisan alakul a hátsó combom (de az elsővel még mindig gondban vagyok), az ez a gyakorlat:


[link]


Brutális izomlázat tud csinálni, de igen, csak a hátulsó részekben. Én súllyal szoktam, múltkor 20-al csináltam, de mondjuk már szokva vagyok, és nem volt egyszerű.

10 kg-al ha megcsinálsz mind2 lábadra 3-4x 8-12 dbot, attól függ mennyire bírod, akkor garantálom érezni fogod.:)


Elülső combra esetleg még múltkor a lábtoló gépet éreztem.

De kipróbálhatod súllyal a sima guggolást is, hátha.

2013. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Súllyal guggolj :). Am guggolásból felugrás, magad padra v székre egylábbal fellépés, egylábas guggolás, sétáló kitörés súllyal. Szerintem össze lehet azt hozni :D. Próbáld ki ezeket egymás után 3-4 körben (10-12 ismétlésekkel) körök után kis pihenővel , szerintem elég hatásos lenne :P.
2013. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Guggolás,kitörés :-)
2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dr filippo ongaro ***** válasza:
44%
Az izomláz nem jelent semmit az egy melléktermék és akkor szaporodik fel ha az izomzat egy szokatlan mozgás, terhelést kap!
2013. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy jó szextől.
2013. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olyan mozgást kell csinálni, amit még nem próbáltál. am nekem a jógától van fenék izomlázam, meg a balettől, hosszabb kihagyás után :)
2014. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!