Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan érdemes egész napi...

Honnan érdemes egész napi diétás menüt rendelni?

Figyelt kérdés
Nem kevés pénz,ezért nem mindegy.Kezdeti "lökésnek" és amíg ki nem alakul magamtól,hogy mit mennyit kéne ennem,ezt választanám.Talán így könnyebb nekiindulni.Kinek mi vált be?(nem minden jár felénk:biztosra a gastroyalt ,update-t tudom)
2014. jan. 1. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem könnyebb így.


Ha egyszerűségre és emellett anyagi hatékonyságra törekszel, akkor a legjobb módszer még mindig az, ha készítesz magadnak hús és zöldségételt. Komolyan :)

2014. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az egészségkonyhától rendelek, igaz nem a diétás menüt, hanem a suli/zóna/árelkerülő menüket, amik elég olcsók és azért "fogyis" mert kis adag (nem is kívánok többet, viszont mindig van leves ami nálam nagy előny).

[link]

Van kalóriaszámlálós meg alacsony ch-s egész napos menü is (ezek régóta), meg mindig próbálkoznak egyebekkel is, tavaly 90 napos volt, idén úgy látom ez a "nyersétel akadémia" lesz az új vonal, de gyanítom hogy ez sem fog sokáig tartani. De hétvégére sajnos nem lehet rendelni.

2014. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb. Ha magamnak főzök, akkor egyrészt nem lesz leves, mert abból nem lehet egy tányérral főzni, vagy 3 nap után önthetem ki mert más nem nagyon eszi. Másrészt mindenképp lesz maradék, amit jó esetben megeszek vacsorára rosszabb esetben ki kell dobni, még rosszabb esetben már ebédre megeszem. Nem lehet kiszámolni annyira az adagokat, szerintem ha itthon főtt kaja van, jóval többet eszem, mint amikor rendelek. A cég pontosan kiméri az adagot, ennél fogva a kalóriaértéket is pontosabban lehet kalkulálni. Nyilván ha az ember már csinálja egy ideje, akkor meg tudja tippelni, de eleinte nem igazán.
2014. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem értek egyet a hozzáállással.

Megfőzöm az ételt, az húsból és zöldségből kellene álljon (ha leves, akkor több víz van benne, ez konyhatechnológiai részletkérdés) és amikor éhes vagyok, megeszem. Az adag mindegy.


Adagokat azok számolnak, akik eleve nem jó kajákat esznek, és mértékre kell figyelniük mert már a testük jelzéseiben nem bízhatnak. Nem bízhatnak, mert nem azt eszik amihez a testük alkalmazkodott, de ez már az elejétől kezdve egy zsákutcába vezető út. Az evésen nem csak túllenni kell, az étkezésnek célja van. Ehhez a célhoz csak megfelelő élelmiszert lehet enni, ahhoz meg nem kellenek adagok.. az adag az emberi gyomor befogadóképessége, ez tökéletesen ki van alakítva.

2014. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Piacon megveszed a zöldségeket, veszel húst.

Megfőzöd őket, megsütöd.

Nagyobb adagokban, kb 3 napig elég.

Zöldségeket millió módon lehet variálni, ennyi.

2014. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!