Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leállt fogyásnál mit lehet tenni?

Leállt fogyásnál mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Figyelek az étkezésemre,sok folyadékot iszok,a szénhidrátot minimálisra csökkentettem(suli időben max 2 zsemle)naponta tornázok,most persze az ünnepek miatt nem figyeltem oda annyira,karácsonykor felszaladt egy kiló,azt leadtam,azóta viszont semmit sem változik a súlyom.Tudom,hogy nem kell kétségbe esni,meg,hogy ez rövid idő,viszont nagyon gyorsan fogyok és hízok,ilyen pedig még nem volt.

2014. jan. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elérted azt a súlyt ami jó. És így jelzi a szervezeted hogy elég a fogyásból? Várj még kkettő hetet és ha akkor sem megy lejjebb, akkor izgulj.
2014. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem értem el,a "megfelelő" súlyt,elvileg még 3 kilót le kéne adnom a "tökéleteshez"(bár nem igazán tudom,hogy ezt hogyan döntik el),viszont akkor megpróbálok várni:)
2014. jan. 2. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egyszerűen evolúciós hatás, az emberi szervezet(is) ilyenkor igyekszik tartalékolni...étkezz úgy, ahogy leírtad, tavasztól ismét fogyhatsz..most elég, ha tartani tudod. az is nehéz feladat..tudom.


persze lehet brutálisan is fogyni, de annak semmi értelme.

2014. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, mikor vagy tökéletes.
2014. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dr filippo ongaro ***** válasza:
zsemlével nem lehet fogyni!_ rosszul táplálkozol és szerintem edzésprogramod is rossz lehet!
2014. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!