Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 honap alatt sikerul 6-7...

4 honap alatt sikerul 6-7 kg-t leadnom igy?

Figyelt kérdés

17/L 165/68

Mivel meg a csaladommal elek es miattam nem foznek kulon es nem is vasarolnak fogylkuras etelt ezert erre a modszerre gondoltam.

Napi 1,5 liter viz

Reggel: 2 zsemle de ugy hogy az egyik tizorai

Delben ebed az eddigi adagom fele

Es 3 ora utan mar semmit nem eszek

Vavsorara iszok edesitoszerrel egy teat

Semmi csoki,nasi,udito

Minden etkezes elott iszok egy pohar vizet

Mozgas fel ora aerobic felora lepcsozes

Sikerul szerintetek vagy esetleg bevalt modszerek??


2014. jan. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó. Olvass utána a dolgoknak hiteles forrásokból.
2014. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlom ezt a módszert.

Egyrészt, mert szörnyű a tápanyag bevitel, másrészt, mert ez nem tartható hosszú távon.


Ha megkéred a szüleidet, hogy vegyenek neked zabpelyhet, abból biztos nem lesz gond. 500 g 200 Ft és kb. 2 hétig elég ha minden nap ezt reggelizel (még olcsóbban ki is jön, mint a zsömle).

Megértem, hogy az ebédet nem tudod elkerülni. A féladagos megoldás sem a legjobb. Inkább azt mondanám, hogy az ebéd egészségesebb feléből fogyassz többet (itt főképp húsra gondolok) és köretekből kevesebbet (rizs,krumpli).


3 után is enni kell, sőt 6 után sem tilos. A lényeg, hogy főképp fehérjét fogyassz (hús,hal,tojás,túró,nagyon vészes esetben natúr joghurt).


Ha nem eszel azzal csak azt éred el, hogy lelassul az anyagcseréd, emellett semmihez sem lesz energiád.


Egészséges étkezéssel és mozgással biztosan sikerül elérned a célod.

2014. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jó... a reggeli legyen zabpehely, vagy teljes kiőrlésű kenyér, stb (délig nem is leszel éhes...) és este pedig vacsorázz! (csirkemell, hal, stb) a lisztet é cukrot hanyagold, meg lesz az eredménye! de az éhezéssel ellentétes eredményt fogsz elérni, mert ahogy előttem is írták lelassul az anyagcseréd és a szervezeted rááll a raktározásra!
2014. jan. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zabpehely reggelire es estere jo? Igy is letudok adni 6-7kgt??
2014. jan. 7. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
este inkább fehérjét egyél
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!