Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni is meg izmokat építeni...

Fogyni is meg izmokat építeni lehet egyszerre?

Figyelt kérdés
vidéki gyerek vagyok tehát mozgok én most járok futni meg gyúrni meg diétázom ez így mehet?
2014. jan. 7. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Fogyáshoz, szálkásító diéta kell, izom növeléshez pedig tömegelő étrend.
2014. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem jól tettem fel a kérdést nagydarab vagyok van rajtam izom azt kéne felszínre hozni
2014. jan. 7. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Heti 3-7 aerob, heti3-4 gyuràs. Szálkásíto ètrend, nézz utàna. Igy minimàlis izomvesztès mellett pucolhatod a zsìrt.
2014. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ketogén táplálkozással nem kell kalóriadeficit, nem kell izmot leépíteni.. hogy is mondják.. a jó vadász nem éhezik, tehát nincs kalóriamegvonás :) Egy komoly férfinak, minek? :)
2014. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dr filippo ongaro ***** válasza:
Lehet csak sokan nem tudják hogyan kell!
2014. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mit aza ketogén táplálkozás nem éheztetem magam eszek de messze nem annyit mint addig
2014. jan. 8. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Izomépítéshez pedig SOKAT kell enni.


Nyilván utána tudsz olvasni, miután már elmondtuk minek olvass utána :)

2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi h zargatlak amvan rajtam izom ezt abból gondolom h van bennem erő pl farönk pakolás meg ilyenek meg se kottyan csak pl kocogni nem bírok sokáig de régen is gyúrogatta,az számít h dohányos vagyok?
2014. jan. 8. 18:00
 9/10 dr filippo ongaro ***** válasza:
Ha nem bírsz futni akkor a cardioval lehet ezt fejleszteni, erősíteni. A ketogén diéta betegeknek való orvosi javaslatra.
2014. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor ne kezdjem el a ketogén diétát olvastam h betegeknek fejlesztették ki de az Atkins diéta is erre alapszik
2014. jan. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!