Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene lefogynom?

Mennyit kellene lefogynom?

Figyelt kérdés
167cm vagyok, és 70kg. A csontjaim különösen nehezek (65kg-nak nézek ki) és izmos is vagyok (10éve sielek+futok rendszeresen). Szóval nem nézek ki nagyon rosszul, a melleim is szépek de a 70kg-t elég soknak érzem. Szeretek mozogni de mostanában csak hízok és hízok... Mennyit kellene lefogynom és hogyan? Arra gondoltam hogy nem eszek vacsorát ezután. Nemtudom mennyire lenne hatàsos. Szerintetek mit tegyek?

2014. jan. 11. 20:07
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Abból kiindulva,hogy nehéz csontozatú vagy ráadásul sportolsz rendszeresen,szerintem nem kellene fogyj.

Ha este 6 után nem eszel,azzal adhatsz le valamennyit,de az emésztésednek biztosan jót teszel vele. (Igazából hülyeség az este 6 óra,a lényeg,hogy lefekvés előtt kb. 4 órával ne egyél nehéz ételt.pl. joghurt még belefér.)

Azért mutat többet a mérleg,mert az izmaid nehezek. :)

2014. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok én sokat fogyni csak a szeretném ha laposabb lenne a hasam. Nem szeretnék vékony lenni meg szerintem nemis tudnék mert ilyen az alkatom. Ha 5-6 kg-val kevesebb lenné az már jó lenne.

köszi! :)

2014. jan. 11. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta. Kezdd el, aztán majd a tükör megmondja. Látatlanban nehéz.
2014. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne a mérleget nézd,hanem a tükröt :)

És reális szemmel nézd,ne azt mondd,hogy "jajj de kövér vagyok"... Ha jó alakod van,mindegy,hogy hány kg vagy,azzal úgy sem törődik senki szerintem. Mármint nem fognak megállítani az utcán,hogy te hány kg vagy. :)

2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!