Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le nyár elejéig?

Hogy fogyjak le nyár elejéig?

Figyelt kérdés
155 cm 57 kg nő vagyok. Nyár elejéig le szeretnék fogyni 5-10 kg-mot. Hogy csináljam? Ötletek?

2014. jan. 15. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ne egyél késő este.

napi 1 órát sportolj, elég enyhe tél van, simán kilehet menni futni vagy bringázni.

ha nem elég jó, otthon csinálj gyakorlatot, de majd valami észlény megmondja a frankót.

én ezt csinálnám mindenesetre.

2014. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem először is próbálj megbékélni a testeddel. Ha nem vagy magabiztos a pasik sem fognak komolyan venni
2014. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VWXYZZS ***** válasza:
52%
Hát ha dagadt vagy ne békélj meg a testeddel. A te magasságodhoz olyan 50kg lenne az ideális. 7 kg az nem vészes. Állíts össze egy étrendet. Egyél napi 5-6x, 57x1,5g szénhidrátot, 57x2g fehérjét. Kevés zsírt, abból is főként telítetlen zsírt. Sok zöldség, ha lehet akkor nyersen. Napi minimum 3 liter sima víz. Hetente 3x30-60 perc futás, 3xkonditermes edzés. Ideális fogyás heti 0,5-1kg. Ha ezeket mind betartod májusra bomba alakod lesz.
2014. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!