Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vizsgaidőszak alatt csinálo...

Ha vizsgaidőszak alatt csinálok egy 5 napos léböjtkúrát az befolyásolja a tanulási képességemet?

Figyelt kérdés
Annyira régóta szeretnék csinálni egy tisztitókúrát de a család nem engedi,megsértődnek ha nem eszek meg rábeszélnek egyszóval nem tudom megoldani,(mert régebben alig ettem de mostanában viszont átestem a ló túloldalára, egész nap eszem unalmamban és többnyire édességeket és sajnos ezt megérzem...)de most otthon leszek egész sokáig és igy talán meg tudnám csinálni.Lehet hogy a léböjt túl drasztikus és gyümölcshéttel kellene kezdenem?
2009. dec. 2. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem a toppon magam olyankor,úgyhogy csak vizsgák után csinálnám.
2009. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én sem, pont ezért csinálnám...
2009. dec. 2. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne vizsgaidőszak alatt. A kúra idején fáradt, levert vagy, és ez ugye nem szerencsés :)
2009. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akkor mikor? lehet elmegyek egy ilyen kis házba elvonulok a külvilágtól mert nem hagyják megcsinálni :s:s:s
2009. dec. 2. 20:27
 5/9 anonim válasza:
100%
Az agyadnak ilyenkor szén-hidrátra van szüksége!!! Ami cukorra bomlik és az agyad abból "táplálkozik".
2009. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha gyümölcsöt eszem?abban gyorsan felszivódó cukor van
2009. dec. 2. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, a gyorsan felszívódó cukrok a legrosszabbak
2009. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Végül is a gyümölcs jobb a semminél. Nekem úgy tűnik Te ezt már eldöntötted...
2009. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugy sem fogom tudni megcsinálni mert nem engedik...megtömnek :) majd talán karácsony után
2009. dec. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!