Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a liszteken belül a...

Melyik a liszteken belül a "legegészségesebb" vagy amivel a legjobb helyettesíteni a fehér lisztet?

Figyelt kérdés
TK, zab, rozs, tönköly, graham... annyi féle van.
2014. jan. 24. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy bár a zabliszt nagyon finom, csak mivel durva, kekszekhez lehet normálisan felhasználni. Ja nem, palacsintát is sütök néha belőle, de abból is csak kicsit, mert a nagyok már könnyen törnek.
2014. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: A szezám-zab kenyér is nagy jóság ám. Passzolnak. Nem szeretem a zabízt, de abban egész jó, ahogy palacsintában is (a nagy palacsinta sem törik, ha elég tojás és egyéb van benne, én kókusztól gesztenyelisztig pakoltam mellé pár dolgot, finom kompozíció lett. ritkán palacsintázom, belefért, no).


Glutént nem eszem, zablisztet és rizslisztet használok néha, főleg a párom kenyerébe. Én magam maradok az olajos magvaknál, pár kilengést leszámítva.

2014. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a zabra gondoltam, mondjuk én sok zabpelyhet eszek, szeretem az ízért. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 25. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!