Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet még nagyon jó alakom?

Lehet még nagyon jó alakom?

Figyelt kérdés
Nyárra nagyon jó alakot szeretnék! Nem csak lefogyni, hanem izmos hasat, formás feneket, vékony lábakat. Ha van rajtam 4-5 kg, akkor max. fogyhatok egy kicsit, vagy lehet még nagyon jó alakom? Tényleg minden csak elhatározás kérdése? Nem eszek többé nagyon cukros, sós dolgokat, mozgok rendszeresen, stb. A módszert már tudom, sokat olvastam róla. Igazán az érdekelne, hogy ha eldöntöm, és van hozzá elég akaraterőm, akkor lehet még tényleg szép alakom, vagy hiába fogyok, egy kis narancsbőr meg ilyesmi megmarad?

2014. jan. 25. 00:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 15/L vagyok.
2014. jan. 25. 00:48
 2/10 A kérdező kommentje:
XD :D Rendben! Nyárra meglesz!
2014. jan. 25. 01:56
 3/10 VWXYZZS ***** válasza:
Sárgakapszulát olvastad?
2014. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a sárgakapszula?
2014. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az alakodat formálni tudod, de teljesen megváltoztatni nem.


Ha pl. alkatilag rövid, vastag a lábad - az izomzat felépítése miatt - akkor abból vékony lábat soha nem tudsz csinálni.

De ettöl függetlenül ha rendesen sportolsz, akkor arányosabb mindenképpen lehetsz, csak a genetikai adottságaidat is figyelembe kell venned, hogy reális célokat tüzz ki magad elé.

2014. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VWXYZZS ***** válasza:
Ha nem olvastad nem tudsz semmit. Googlben keress rá. Ingyenesen letölthető.
2014. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Fél év van nyárig. Mit lehet elérni fél év alatt?


Valamennyi változást igen, de igazán edzett testet, kinézetet reálisabb 1,5 vagy 2,5 év alatt elérni. De fél év alatt is lehet fogyni, aztán izmosodni.


Ha a módszered normális lenne, akkor nem maradnál narancsbőrös.. basszus 15 éves vagy, nagyon rosszul kell csinálnod valamit ahhoz, hogy elhízz, hogy narancsbőrös légy. Majd 30-40 évesen, de most a legerősebb a szervezeted. Ha már most problémáid vannak, akkor nagyon fura úton jársz. És sok fiatal van így! Nem akarnak ez ellen tenni?


Én nem értem, a fővárosban lehetőség van olyan megfizethető életmódprogram választására, amivel az összes ilyen testi probléma VALÓBAN elkerülhető, filozófiai (világnézet) képzés és női önvédelmi képzés is a program szerves része, alakformáló edzéssel, minden benne van ami kell.


Csak nincs annyira reklámozva (anyagi okok miatt) mint a flabelosz.. és hol látom a csajokat? Rezgőgépes 'edzésen'.


Nem érik el a céljukat így, az a helyzet. Narancsbőrösek, kivan már az anyagcseréjük... betegek, már fiatalon :S

2014. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Időgép!ennyi...vissza 20 evet
2014. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, igazából az van, hogy nem most kezdtem a fogyókúrát, ezzel a módszerrel fogytam már 3 kilót nyáron. Csak hát jött a suli, bekerültem egy jó osztályba, és főleg az elején elég keményen kellett tanulni, és nem igazán tudtam az időmet jól beosztani, és leállt a fogyás. De most már hozzászoktam, és folytatni szeretném. Szóval nem a nulláról kezdem, és eddig is erősítettem mellette meg nyújtógyakorlatokat is csináltam(Callanetics), és ha nem lenne rajtam az a pár kiló, akkor igazából izmos lennék, csak tényleg kíváncsi lennék, hogy elég akaraterővel le lehet-e maximálisan adni őket. Amúgy köszi a válaszokat:)
2014. jan. 25. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Callanetics már jó! Nem agyatlan torna, jó kezdet.
2014. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!