Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet az, hogy a tej károsabb...

Lehet az, hogy a tej károsabb a szervezetünkre, mint a kóla?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 16:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%

Más.. nehéz összevetni, de nem lehet azt mondani hogy a tej jobb lenne.


Kólától azért nemigen lesz beteg senki. Tej miatt azonban sokan szívnak..

2014. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtávon nyilván kevesebb kellemetlen tünetet okoz a kóla ha laktózérzékeny vagy, hiszen a kólában nincsen laktóz, de hosszútávon a kóla nagyon nem jó. Szóval jobb ha nem ezzel helyettesíted a tejet.
2014. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretném helyettesíteni. Szerintem mindkettő ugyanúgy egyformán sz*r.
2014. febr. 11. 16:43
 4/30 anonim ***** válasza:

Nocsak. Mi történt?

Azt hittem mértékkel mindent lehet enni..

2014. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát ugye nekem műtét óta fent áll egy "kis" gond, és hát nem tudom mennyiben van ennek köze a tejhez. De régebben is ugyanígy étkeztem és akkor ez nem volt így... Persze az orvos szerint ez még "normális".
2014. febr. 11. 16:48
 6/30 A kérdező kommentje:

Még téged húz fel? :D


Hát még engem...

2014. febr. 11. 16:55
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de a tej szerintem igenis egészséges. Azt kell csak tudni, hogy ne innivalónak, hanem ennivalónak tekintse az ember, hiszen az. Gondoljatok csak bele.


Azonban én a rendes tejről beszéltem, nem a giga hiper hőkezelt tej túró meg társairól. Szerintem beteg nem a tejtől lesz az ember, hanem a rengeteg adalékanyagtól, és az eljárás során keletkezett károktól. Módosul az élelmiszer, ezt a szervezet nem tudja lereagálni. Azonban hallottatok már olyan öreget, aki teljes tejet ivott egész életében, és allergiás lett? Mert én nem. Nem a tej betegít meg minket, hanem az élelmiszeripar, akinek köszönhetően annyi vegyszert és módosított élelmiszernek nem nevezhető csodát eszünk, hogy az fájdalom.

2014. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
ja azzal én is egyetértek, hogy ez a sok tartósítószer, meg vegyszerezés nagyon sokat árt nekünk
2014. febr. 11. 17:02
 9/30 anonim ***** válasza:
25%

Gyulladásfokozó, nyálkásító, autoimmun folyamatokat, bél áteresztését, gyulladását fokozza..


Ennyire rohadt jó.


Utolsó válaszoló, téged rohadtul beetetett valaki a baromságával

2014. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Volt egy videó, ahol felforralták a kólát és valami ilyen szurokszerű gusztustalanság lett belőle.... pffff.
2014. febr. 11. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!