Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van 2 piros csik a...

Miért van 2 piros csik a hasamon?! Mitöl alakulhatott ki, illetve hogyan lehetne kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

21 èves làny vagyok, 164 cm ès 50 kg.

Abszolut nincs rajtam egy deka hàj sem, söt a baràtaim szerint hiznom kellene... Mègis minden olyan tevèkenysèg utàn, amikor lesz egy kis "hurka" a hasamon (ülès,felülèsezès,hajolgatàs...), megjelenik kettö halvàny piros csik a hasamon egymàs alatt....ès nagyon idegesitö...az igaz, hogyha kiegyenesedek akkor 5-10 perc mulva nyoma sincs, de ha lehajolok 10 mp-re bekötni a cipöm, akkor rögtön megjelenik mindkettö. :D

Fogalmam sincs, hogy mièrt?!

2-3 èvvel ezelött is 50 kg körül voltam ugyanekkora magasàggal, ès soha nem jelentek meg ezek a vonalak...vagy minek is nevezzem... Nem fogytam, nem hiztam, nem nöttem, nem szültem, semmit nem csinàltam...mègis ott vannak...ötlet?! nektek is van? mivel lehetne eltüntetni öket? :/ Ja ès konditerembe is elkezdtem jàrni, egy kicsit formàsodni szeretnèk..ugyhogy semmi ötletem nincs..De remèlem ti okosabbak vagytok ès nektek van! :) Köszi elöre is!


2014. febr. 12. 09:51
 1/6 anonim válasza:

Pontosan nekem is ilyen problémám van...

Már körbenéztem pár oldalon, de sehol sincs megoldás.


Valószínűleg érzékeny a bőrünk és azért. Ha pl borotválkozok, akkor utána 0.5-1 órán át tűzpiros az egész arcom...

2014. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lesz, mivel ilyenkor megnyomódik a két hajlatban a bőr, ami vértolulást eredményez.
2014. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az utánam szólónak: meglehet, hogy érzékeny de én nem borotválom a hasam :D


De nekem régen nem volt..:/:[ Most meg van és idegesìt:/

2014. febr. 12. 18:40
 4/6 anonim válasza:
EMkkora az IQ-d? 2? :DDDD
2014. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
baj ha zavar? :D
2014. febr. 24. 11:02
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám.14/L
2016. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!