Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok?

Milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, csak van egy kis felesleg comb-fenéktájékon.

Milyen fogykúrás módszer segitene eltüntetni onnan a felesleget?


2014. febr. 13. 17:26
 1/1 anonim válasza:
Eletmod valtas es sok sport:) keruld a zsiros dolgokat egyel sok gyumolcsot,zoldseget...igyal.sok folyadekot es egyel napi 5x keveset..Hanyagold a cukros eteleket az uditoket,edesseg,nehez husokat..Fogyassz helyette sok gyumolcsot,zoldseget, barna rizset csirkemellel vagy pulyka es tengeri halak...Csinalj sok salatat magadnak tegyel bele paprika,uborka,paradicsom,sovany sajt es csirke sonka..Teljes kiorlesu kenyeret fogyassz ez a legjobb.Mozogj sokat es pihenj.Tudod azert irtam le ezt,mert egeszsegesebb es igy tarthatod a sulyt,mert egy 3 hetes dietaval legogysz de utana vissza tersz a regi eletmodra es jojo doeta lesz a vege, rosszabul jarsz vele...kitartast neked remelem segitettem..bocsi a hibakert telefonrol vagyok
2014. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!