Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok adni pár jó tanácsot?...

Tudnátok adni pár jó tanácsot?! Motivációt stb.

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem el fogyózni,vagyis inkább életmódot váltani és sajnos, nem sok mindent tudtam leadni. Étkezésem abban tér el a régitől, hogy nem eszem cukros, lisztes dolgokat. Tehát kenyeret, pékárút egyáltalán nem. Amit eszek: gyümölcs, zöldség, túró, tojás,húsok- csirkemell, rizs.Itthon próbálok tornázni és a Kalóriabázist is használom. Tudnátok adni pár jó tanácsot miben változtassak? Motivációm van ugyan, de leírhatnátok titeket mi motivált :) Köszönöm előre is. 21L/ 95 kg/168 cm
2014. febr. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hajrá!
2014. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mozogsz-e, ami pedig nagyon fontos a fogyáshoz.

Én is kb. egy éve kezdtem el fogyózni, hasonlóan kalóriaszámlálással, csak aztán folyton kezdett lassulni a fogyásom, így még jobban lecsökkentettem a szénhidrát bevitelem. Persze mellette rendszeresen futottam, most pedig izmot kezdtem építeni és egész szépen kezd kijönni a formám :) Én egy év alatt olyan 20 kiló körül adtam le, most küzdök az utolsó 5 kilóval. Nekem a sport sok motivációt adott, lefutottam a félmaratont, most pedig azt élvezem, hogy mennyire nő az erőm és formálódik az alakom szinte hétről hétre látványosan.


Az étkezésed jónak tűnik, szerintem a sporton/mozgáson lenne mit fejleszteni. Sok sikert és kitartást!

2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Itthon tornázok, ezt írtam. Azt, hogy miket az változó. Aerobik, erősítés stb..!
2014. febr. 17. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen étrenddel nem tudtál fogyni. Pláne, hogy a kalóriát is számlálod. Mennyi a napi beviteled? Talán a zsírból viszel be túl sokat? Olajos magvakat nassolsz? Liszt elhagyása már önmagában is fogyással jár. Én erre képtelen vagyok, bármit, de a kenyeret soha semmi pénzért nem tudnám elhagyni. Ennek ellenére így is fogyok napi 1200 kalóriás étrend?del.


Motiváció? Ki kell tűznöd egy célt. Hogyan akarsz kinézni? Milyen méretű ruhát akarsz hordani?

Engem az motivált a legjobban, hogy megnéztem magam a fényképeken. Nem a tükörben, mert a tükörben az ember hajlamos kevésbé látni a súlytöbbletet. Na de a fénykép az durván kíméletlen!

2014. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, mégsem sikerült fogynom. Nem nassolok semmit sem, max gyümölcsöt. 1250 körül van a napi bevitelem. Orvosi gondom meg nincs, mert voltam már ezzel. Mindent megteszek továbbra is. Köszönöm :)
2014. febr. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!