Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék "gyorsan" és...

Hogyan tudnék "gyorsan" és fogyókúramentesen leadni, ledolgozni a hasamról és a combomról?

Figyelt kérdés
Milyen edzéseket végezzek?
2014. febr. 20. 13:59
 1/7 anonim válasza:
50%

sajnos muszáj hozzá -ha nem is fogyózni de- legalább diétázni.

Reggeli valami zabkása, műzli,jó reggelt keksz, ebéd és vacsi: Hús, zöldség, saláta, főzelék, barna rizs, kevés gyümölcs, löttyök helyett víz, nasinak max proteinturmix. Napi ötször, kicsi adagokban, jól megrágva. Ne egyél egyszerre sokat mert csak kinyomja a hasad.


Vagy csináld azt, amivel a kórházban is a kórosan kövér cukorbetegeket fogasztják: fél adag, azaz kis teáscsésze alj tányérra ami ráfér, max annyit ehet. (meg persze cukrosat nem) ez nem rendes diéta csak éppen a feleslegesen bevitt mennyiségtől/kalóriától ment meg. Viszont eszel mindent nagyjából, persze édességet stb nem.


Edzésből a futás, vagy mérsékelt cardio edzések, ahol még nem döglesz ki teljesen ájulásig, éppen tudsz beszélni közben de azért izzadsz rendesen. És végtelen mennyiségű guggolás, kitörés (nézd meg a youtubeon, hogy kell helyesen, mert az emberek 70%a csak guggolgat és szarul csinálja, aztán meg csodálkozik, hogy nem alakul.)


ja és sajnos hosszabb távon csak a rendes diéta és jól felépített edzés segít, ezek csak max tűzoltásos megoldások

2014. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Fogj egy kést és hasítsd le magadról a hájt agyhalott! De legjobb lenne,ha magadba vágnád,eggyel kevesebb hülye lenne,aki megkérdezi ezt a f@.szságot!
2014. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

1. válaszoló igen hosszan írt, de nagyon diplomatikusan. Biztos jó szándékkal, biztos valamennyire hasznosan..


Én csak annyit mondanék: az ember elsősorban hús/zöldségevő, még tojást, halat, olajos magokat, gombákat és gyümölcsöket fogyasztunk.


Ennek nemében az összes müzlis kekszes reggeli az szemét, az összes orvosi diéta ami kis adag szutyok kajával operál az szemét.


El lehet dönteni mennyire eszik tisztán az ember, mindenkinek saját érdeke.


Én egyfaja rizspárti vagyok, ezzel együtt állítom hogy fogynivágyóknak nincs szükségük rizsre. Maradjanak a zöldségeknél.

2014. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem fogyókúrázni, hanem diétázni kell,és ne nassolj. Egyél sok zöldségek, gyümölcsöt, fehérjét, naponta mozogj fél órát minimum, de jobb ha többet. Legyen benne sok has és combizom gyakorlat. Helyi zsírégetés habár nincs, de ezzel az izmodat a kritikus helyeken megerősíted és akkor nem lesz plöttyedt. Sok siker! :)
2014. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3-as: az a baj, hogy abból indulsz ki, hogy azért, mert Te választottál egy Neked megfelelő életmódot, majd mindenki ezzel akar azonosulni.

Szerintem teljesen felesleges sokkolni a kérdezőt azzal, hogy csak drasztikus változtatással lehet eredményt elérni. Kis lépésekkel is lehet haladni a cél felé.

Ma még csak a mekis kajáról mond le és eszik helyette jó reggelt kekszet meg műzlit és majd fél év múlva meg kihagyja azt is és szép lassan átáll szenvedés nélkül.

(megjegyzem én magam nem eszem kekszeket meg semmi édességet, nem ittam víz és cukormentes gyógytea kivételével semmi más folyadékot az elmúlt 10 évben, és alapvetően szinte az összes gyümölcs helyett a zöldségeket preferálom, az egyetlen gabona a zabkása,amit eszem, de mégsem hiszem, hogy ezzel kellene traktálni a folyamat elején lévő kérdezőket, hogy nálam a bölcsek köve és csak így lehet eredményt elérni)

Kezdetnek kisebb adagok (mert aki nem mozog az valószínűleg úgyis kalóriadúsabban eszik, mint kellene), kevesebb szemét kaja, cukor, liszzt és napi fél óra mérsékelt mozgás. Aztán ha ez már könnyedén megy, akkor kell emelt és minőségi kajaadaggal, izomépítéssel, minőségi edzéssel belecsapni a haladó szintbe.

2014. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kis lépésekkel is lehet haladni a cél felé."


Felőlem. Én azonosulok ezzel a gondolattal.. de csak ma megint annyi tehenet láttam, hogy talán mégsem vagyok biztos az apró lépések kellő hatásosságában.


Meg amúgy nekem mindegy ki hogy eszik, de ne legyen önámítás. Én tényeket közöltem, azt hogy mi az alap egy embernek. Nem nekem, nem másnak, hanem általánosságban mindenkinek, elvonatkoztatva most az egyénileg kissé eltérő igényektől.


Apró lépéseket a dietetikusok ajánlanak, ezek annyira hatékonyak, hogy a rendszert amiben tevékenykednek BETEGSÉGÜGYNEK nevezzük.

2014. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kemény edzés csak ezt tudom ajánlani, meg a diétát. Máshogy nem nagyon.
2014. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!