Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülne pár...

Szerintetek így sikerülne pár kilót lefogyni?

Figyelt kérdés

18 éves leszek a nyáron, még gimnáziumba járok, és egy nagyon kis városban élek Budapesttől kb. 320-330 km-re. Nincsen lehetőségem edzőterembe járni stb., és a suli mellett nem is tudnám ezt csinálni.

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek a suliba a szendvicsek helyett milyen kaját tudnék vinni ? Minden nap háromnegyed 8-tól 4-ig vagyok, szóval muszáj valamit ennem. Nagyobb súlyfelesleggel küzdök, nyárig mindenképpen szeretnék jópár kilótól megszabadulni,hogy a szünetben elkezdhessek edzeni,valamit sportolni, mert nem szeretnék a szalagavatómon Tankaranka lenni. :\ :D

Minden álmom,hogy sikerüljön lefogynom és a sport, az egészséges életmód az életem részéve váljon.

Sokan ajánlották a rizs+csirke párosítást, de a suliba elég furcsán néznének rám ha szünetekben csak pakolnám elő a kis dobozokat.


Szerintetek valamennyire jó megoldás lenne ha tízóraira valamilyen táplálék kiegészítőből készült turmixot vinnék?

Vagy reggeli pl. banánturmixot innék és akkor suliba valami szendvics?



2014. febr. 23. 13:54
 1/2 anonim válasza:

Szia en nagyon szivesen segitek neked:)

Eloszor is ha kisvarosban laksz es nyugodt kornyek siman elmehetsz futni :) ajanlom,hogy futashoz tekerd be a hasad derekad a combod vagy az epp problemas teruletet folpakkal es igy konnyebben fogsz fogyni:) 30-40 perc futas a legjobb a lenyeg,hogy probalj meg nem meg allni ha ez elinte nem sikerul ne keresegj mert hozza fogsz szokni!!futas utan 200 haspres illetve ha gyorsabban szeretnel fogyni/szallkasodni szerezz be egy fel kg-s labsulyt es azzal csinalj gyakorlatokat(interneten rengeteget talalsz)

Suliba nyugodtan vihetsz szendvicset teljes kiorlesu kenyerbol..feldobhatod salatabal zoldseggekkel es valami sovany felvagoztal :)) tizoraira es uzsonnara mindenkepp egyel valami gyumolcsot zoldseget. Innivaloban pedig csakks viz!!!! Viz viz viz..furan hangzik es nehez hozzaszokni de a bikiniszezonban hidd el halas leszel ezert a tanacsert es sokkal egeszsegesebb mint a sok cukros udito.OLyan nincs,hogy nem tudsz tole megvalni ezt felejtsd el!!!!!! Nem ertem miert lenne erdekes ha az ebeded elovenned a suliba..azt eszel amit akarsz es azt viszel amit akarsz..:) fontos lenne pedig,hogy megebedelj..reggelire ajanlom a zabkasat nezz szet itt gyakorin ki mennyi felekeppen csinalja es fillerekbol megvan :) joghurtokbol egyel inkabb natur joghurtokat ha nem szereted vagj bele gyumolcsot es ha lehet este hat utan ne egyel !!:)

Remelem tudtam segiteni es ne feledd. Barmit ehetsz mertekkel es a megfelelo idoben..pl a nagy szelet pizzanak ne este 11kor ulj nekii :) nagyon sok sikert neked megtudod csinalni!!:)

2014. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Igazából reggelizni szoktam egy szendvicset és suliba tízóraira szoktam vinni. Korpás,magvas vagy barna kenyérből, csirke-vagy pulykamell sonkával. Ha hazajövök a suliból eszek valami főtt kaját de utána már nem eszek,este sem. Csak szénsavmentes ásványvízet iszok már évek óta, illetve gyalog és bicajjal járok suliba.

A futást nem igazán bírom, ezért szeretnék most nyárig fogyni kb. 5-10 kilót,h megkönnyítse a futást, mert 10 perc után kifulladok és az izületeknek sem tesz túl jót. :\

A sok tanulás miatt hétköznap ilyenekre nincsen időm, tudom,h kifogásnak hangzik de muszáj egy 4-es átlagot tartanom+ nyelvvizsgára készülök és emelt magyar érettségit csinálok majd, amire már most fakt van+ a különórák :(

A nyáron ezeknek a nagy részétől megszabadulok és minden nap elfogok járni futni ill. itthon valami cardio edzést szeretnék majd végezni :)

2014. febr. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!