Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire makacs lenne a zsírt...

Ennyire makacs lenne a zsírt leadni a combomról és a többi testrészemről? Annyira félek hogy sose leszek már vékony csajszi.

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt 54 kg voltam jól éreztem magam.

Ma pedig 63 egy év alatt hiztam meg, és le akarok fogyni csak mindenhova rakodott zsír és nagyobb lett a karom combom csípőm:/ utálom magam..futni akarok elkezdeni de félek még nagyobb lenne a combom azt pedig nem akarom!!:(

étrend a fontos azt olvastam. segit valaki?


2014. márc. 2. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Étrend: húsok, zöldségek, olajos magok, gombák, hal, tojás.. algák-gyógynövények.


A cukros ételektől, lisztektől leginkább csak tovább combosodnál.


Futás helyett pedig az egész testedet kellene erősíteni. Illetve az egészségedre figyelni, Qigongozni, Taichizni, Jógázni.

2014. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A futás, ha nem versenyszerűen végzed, akkor nem izmosítja annyira a combodat, hogy téged az zavarjon és le is viszi a hájat rólad. De egy diéta az 70% kaja és 30% mozgás, tehát arra is figyelni kell, hogy mit eszel.


Nézz körül más kérdéseken, sok helyen le lett már írva mit kell enni. Sok zöldség, sok protein, kevés tejttermék és kevés glutén. Kerüld a cukrot és cukrozott dolgokat. Sok sikert!

2014. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!