Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne olyan alakom,...

Hogy lehetne olyan alakom, mint Kristen Stewartnak, az Alkonyat sztárjának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért, neki milyen?
2009. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
neki nincs is alakja:S egy vékony..deszka valami..
2009. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogy deszka! (1. vagyok, rákerestem :)) Sztem csinos, csak nem tudtam, hogy vmi spec. dologra gondolsz e, vagy csak általában arra, h ilyen szép vékony :)
2009. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én arra, hogy ilyen szép vékony. :)
2009. dec. 13. 01:02
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem a kérdésre fogok válaszolni.

Miért akarod, hogy olyan alakod legyen? Próbálj meg megelégedni a saját alakoddal! Igaz, hogy a média midnenhol a vézna alakot hajszolja, de hidd el, sok férfi azt szereti, az tetszik nekik, ha egy nőnek tényleg van alakja. Nem csak egy fogpiszkáló. :D

2009. dec. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Kiváncsiságból rákerestem. A hosszú combokat nem lehet diétával elérni, az születési előjog.

Amúgy nagyon vékony lány, apró mellek, semmi derék. Találtam egy bikinis képet, a dereka végig (a csípő vonaláig) egy vonalban van. Szerintem a világon semmi extra nincs az alakjában, sok fiatal lánynak ilyen. Nekem nem tetszik.

2009. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen alakod van. Nyilván ha csak annyiban különbözöl tőle hogy van rajtad egy kis felesleg, azt le lehet adni.

DE egy 150 kilós nő kétszáz plasztika után se lehetne olyan, mivel ez az egész genetika kérdése.

Én is szerettem volna olyan lenni, de alacsony vagyok és testes, de már beletörődtem hogy ilyen vagyok, mivel attól leszünk egyediek hogy különbözünk egymástól:)

2009. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
ugye ennek semmi köze az alkonyat mániához ? xD
2009. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem ,semmi köze hozzá! XD Bevallom, szeretem a filmet, de nekem a csaj alakja tetszik nagyon.
2009. dec. 21. 19:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Mindenkinek lehet olyan alakja,amienre ő vágyik,oltári nagy kínos munkával.De LEHET!! ha addig koplalsz míg össze nem sorvadsz. ez nem biztos,de ez az én véleményem. Ha akarsz,lehetsz olyan. És aki azt mondja,h hülyeség és h minek,azt szard le..mert csak szeretnek okoskodni:)) sok sikert
2009. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!