Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító étrendre és edzéste...

Szálkásító étrendre és edzéstervre van szükségem, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék formásabb feneket, és fogyni comról és hasról. Utána olvastam pár oldalon, de nem tiszta,hogy a fehérjék és egyéb energiaforrások aránya mennyi és milyen...

17/L


2014. márc. 5. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy aktív sportoló vagyok, itthon is majdnem minden nap edzem,de jól elrontottam,mert most egy ideig nagyon lecsökkentettem a kalóriabevitelemet és így nyílván nem tudtam sehova izmot építeni. Nyárra nagyon szerenék javítani az alakomon, segítsetek légyszi!
2014. márc. 5. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:

testsúlyra és aktivitási szintre kell kiszámolni,de írj egy testsúlyt aztán hátha találok egy hozzá illőt indulásnak.

de azzal nem árt tisztában lenned,hogy szálkásítás alatt a szervezet kalória deficitbe kerül,vagyis kevesebb a bevitt kalória,mint az elégetett,ezért nem fogsz formásodni=izmosodni,mert nincsen meg az a tápanyag mennyiség amiből ez létrejöhetne.

szálkásítás alatt a cél a meglévő izomzat=forma megóvása és a zsírból fogyás,de így is fog lemenni valamennyi izom.

2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
súlyom 63 kg, ha magasság kellene akkor az 176 cm
2014. márc. 6. 00:10
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel nem vagyok szakértője a témának, könnyen lehet,hogy rosszul fogalmaztam. A combom izmos,de van rajta felesleg,onnan fogyni szeretnek,de a fenekemet meg kerekíteni, mivel főleg olyan gyakorlatokat ismerek amik a kettőt egyszerre edzik, nem tudom mit csináljak. Ha fogyózom, le megy a fenekem is, ha meg nagyon belemegyek az izomépítésbe a combom is nagyobb lesz-eddigi tudásom szerint. Mi a megoldás? egyáltalán ez így van-e?
2014. márc. 6. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!