Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivált titeket a fogyáshoz?

Mi motivált titeket a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Mennyit sikerült leadni, sikerült súlyt tartani? :)

2014. márc. 13. 21:15
 1/4 anonim válasza:
73%
Szerintem eggy olyan sportot keress amit élvezel es mozoghatsz is vele foci. Kézi kosár. ..
2014. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az igazi motiváció az, mikor saját magadnak akarsz tetszeni. Ne próbálj hasonlítani senkire, belőled csak egy van. És ne változz más kedvéért sem. Mozogj rendszeresen, és kialakul minden. Higgy magadban! :)
2014. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én 161 cm magas vagyok és 65 kiló voltam még gimiben. Engem az motivált, hogy beleakartam férni a szalagavatós ruhámba! :) Igaz, nem a szalagavatóra de egy nyár alatt leadtam 15-16 kilót. Nem tettem semmi különöset, csak vigyáztam arra, hogy mit eszek, mikor és minden másnap elmentem futni pár kilómétert. Nyáron pedig az motivált, hogy nyár végére új bikinit vegyek fel és ne szégyeljem többet a testemet a strandon! :) Azóta is tartom a súlyomat pedig eltelt 6 év. Csak figyelek mit eszek, csoki és édesség kizárva, mézzel pótolok mindent. :)
2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

- gusztustalannak láttam magam a tükörben

- nagyon frusztrált hogy alig találtam értelmes ruhát magamra amiben nem néztem ki borzalmasan (és emellé utálok ruhát vásárolni)

- ön-kísérlet is volt, kíváncsi voltam menne-e egy teljes életmód változtatás egészséges, kiegyensúlyozott, minőségi, tápanyagokban gazdag de diétás, laktató és jól kiszámolt étkezéssel, mozgással, lenne-e akaraterőm hozzá (több, mint másfél évig meg is volt, de valahogy végig olyan kényszeres voltam a témában, és mélyen nagyon gyűlöltem, persze aztán visszaestem élethelyzetbeli súlyos negatív változások miatt és újrakezdeni előről rohadt nehéz).


úgy 16 kiló ment le, igazából túlságosan is vékony lettem (kb M-L méretből S-XS), ezt tartottam is úgy egy évig. Azóta minden visszajött, motivációt jelenleg épp nem nagyon találok az első pontot leszámítva.

2014. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!