Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszással lehet e fogyni?

Úszással lehet e fogyni?

Figyelt kérdés
Futni, biciklizni és egyéb sportokat nem szeretem, viszont úszni annál inkább. Két hete elkezdtem a diétát minimális sporttal és a jövőhétre tervezem hogy úszni járok. Barátoktól hallottam hogy az úszás az egyik legrosszabb választás a kilók leadására..Ez igaz?-ha igen akkor nagyon szomorú vagyok, a futás gondolatától is kiráz a hideg. :(
2014. márc. 21. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont hogy úszás a legjobb erre. Ugye a vízben könnyebben mozogsz de mégis ugyanúgy megmozgatod az izmaid mint ha a szárazföldön lennél. Az úszás mindent megmozgat, ha rendesen csinálod persze. Hidd l nagyon jó lesz az!
2014. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en egy ev alatt 10 kilot fogytam uszassal. de minden nap leusztam hozza 3 kilometert.
2014. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!