Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég ez a fogyásomhoz?

Elég ez a fogyásomhoz?

Figyelt kérdés

15/L


170 cm vagyok és 64 kg..10kg-t szeretnék leadni. ennek érdekében az evést lecsökkentettem,már csak reggelizek tízóraizok és ebédelek,délután csak gyümölcsöt eszek, 6 után semmit.természetesen kevesebbet eszek mint eddig,de azt nem tehetem meg hogy éheztetem magam hát azért még is csak fejlődő szervezet vagyok :D heti 5 x járok biciklizni 5-7 km-t, és mivel heti 5 tesiórám van így próbálok ott is aktív lenni,ami nem egyszerű egy futómániás öregasszonnyal :D szerintetek ez elég ahhoz hogy lefogyjak?


2014. márc. 24. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gáz a terved, de nagyon. Hat után akkor ne egyél, ha 8-9-kor már alszol; vacsorázni kell, az nem kihagyható étkezés; gyümölcs pedig nasinak jó, mivel lényegében víz és cukor, így nem laksz tőle jól, sőt a magas savtartalmúak még az éhséget is fokozzák.
2014. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehet fogyni.


Mégis, egy fiatalnak inkább sokat kellen enni (te írtál valamit a fejlődésben lévő szervezetreől) ráadásul jó minőségű ételeket. Ezzel hogy állsz vajon..?

2014. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keveset eszel, azt is rosszul (bár nem derül ki, délelőtt mit eszel), és semmi aerob edzést nem csinálsz.

Ez így egy katastrófa.

2014. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!