Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem valami hatásos diétát? Kb 10 kg-t szeretnék fogyni de nem nagyon sikerul :/ koszonom elore is ;) ) )

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell konkrét diétát követni ahhoz, hogy valaki lefogyjon. A hangsúly a rendszeres mozgáson, valamint a megfelelő táplálkozáson van. Próbálj kevesebb pékárut fogyasztani (beleértve a kenyeret, zsemlét is), mellőzd az olajban sült ételeket, a cukrot és a tésztaféléket, pizzát, hamburgert.


Ez nem jelenti azt, hogy zöldségen és gyümölcsön kell élned. Bármit ehetsz, de amiről tudod, hogy hizlal, abból csak fele vagy harmadannyit, mint amennyivel jóllaknál.

Az egésznek az a titka, hogy amennyi kalóriát beviszel,minimum annyit dolgozz is le. Itt egy jó kis oldal a különféle ételek, italok megközelítőleges kalóriatartalmáról, ezt választhatod kiindulópontnak.


[link]


Ez pedig egy olyan oldal, ahová beírhatod, mennyit szeretnél fogyni hetente, és hogy ehhez naponta max. mennyi kalóriát, zsírt és szénhidrátot szabad bevinned a szervezetedbe.


[link]

2014. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!