Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hát normális vagyok én?

Hát normális vagyok én?

Figyelt kérdés

Két hétig 1300 kcalt ettem, odafigyeltem, semmi kenyér és édesség, rengeteg fehér hús és saláta, most eljutottam arra a szintre, hogy olyan szinten rám tört az édességhiány, hogy negyed egykor éjszaka megettem másfél perc alatt KÉT TÁBLA CSOkIT!!!

Tisza hányingerem van, meg bűntudatom, mert elcsesztem az egészet, amivel ennyit küzdöttem :(

mit csináljak? kihányni nem bírom, már próbáltam.


2014. márc. 28. 00:17
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem vagy normális! :D :P
2014. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Jol megcsináltad.
2014. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Bűntudatra nekem 2 stadalax megoldás volt! :)
2014. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 strikeman válasza:
Ettől még nem megy kárba az egész hidd el, szóval bűntudatod ne legyen. Valószínűleg a szervezeted kívánta már a cukrot, ennyi, nincs gond. Csak ne legyen rendszeres :)
2014. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Egyes vagyok: gondoltam én is hozzá teszem, h csak azért nem vagy normális, mert emiatt bűntudatod lett. Azaz hallgass az előttem levő hszre. :D
2014. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Itt nem is a két tábla csoki a legnagyobb probléma, hanem....MÁSFÉL PERC?! Normális vagy?! A csokin hosszan kell élvezkedni! :D Én tavaly bekanalaztam 1 liter tiramisu fagyit szintén éjjel, ilyenkor esnek ezek a kaják a legjobban ^.^
2014. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 strikeman válasza:
Na, minek kellett ezt felhozni, pics@ba, nincs itthon semmi :)
2014. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem a bezabálás itt a nagy gond, hanem a "kihányni nem bírom, már próbáltam" rész.

Inkább vigyél be plusz 1000 kalóriát és élvezd ki, minthogy bűntudatból meghánytasd magad. Mert ez később rendszerré válhat (zabaroham hánytatással való kompenzálása) és az már súlyos betegség (bulimia).


Egyébként azért tört rád zabaroham, mert éhezik a szervezeted. Az 1300 kalória kevés, valószínűleg alapanyagcsere alatt vagy.

Aacs+200-on kéne diétázni.


Az édességhiányt lehet orvosolni, rengeteg diétás süti recept van, de ha pár perc alatt osszedobhatóra vágysz, akkor pl.: csokis zabkása 2-3 perc alatt megvan vagy sovány túró édesítővel+kókuszreszelékkel.

2014. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A szervezeted kompenzál a túl kevés kalóriabevitel miatt.

Hosszútávon nem lehet 1300 kalórián élni.

Inkább egyél többet, mozogj, és fogyj lassabban, de biztosan.

2014. márc. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
na ezért nem szabad megvonni az édes ízeket...manapság már annyi alternatíva van, miért nem készítesz valami édesítôszeres édességet? millió ötlet, recept a neten( cukormentes, diétás, paleo, ketogèn édesség)
2014. márc. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!