Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tejben vagy a joghurtban...

A tejben vagy a joghurtban van kevesebb kalória?

Figyelt kérdés

eddig tízóraira mindig joghurtot vittem, de gondoltam, áttérek a tejre. Szóval akkor: egy deci joghurt vagy öt deci tej?? (beleszámítva hogy nem natur joghurtot eszek)

köszönettel:

18/L


2009. dec. 18. 08:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi ne írjátok már azt hogy "úr isten anorexiás vagy" meg hogy "egészségtelen diéta, ha abbahagyod, visszahízod a dupláját" stb.
2009. dec. 18. 08:56
 2/10 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a joghurtban.
2009. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rászokott lenni írva h hány kalória, szerintem a zsírszegény tej a nyerő.
2009. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyformán fogyókúrás a zsírszegény tej, meg a cukormentes joghurt. váltogathatod is akár.
2009. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Először is javaslom a háziorvos véleményének meghalgatását.Valóban szükség van e ilyen tulzott foku figyelemre kalória szemponból.A lényeg a megfelelő táplálkozás es rendszeres mozgás.Viszatérve Minden terméken megtalálható az összetétel ée tápanyag tartalom.A jokhurtok +hozzáadott alapanyagokat tartalmaznak ezért magasabb a kalória tartalma is
2009. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne a bolti gyümölcsjoghurtokat egyed mert azok tele vannak cukorral. egyél natúr joghurtot és szeletelj bele egy almát vagy mandarint plusz egy kis édesítő. nagyon finom úgy.
2009. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. eszek én reggelit meg ebédet is csak a tízórait nem akarom olyan hangsúlyossá tenni (három szendvics, stb) ezért gondoltam, hogy áttérek a tejre.
2009. dec. 18. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:

adok 1 tippet az egészséges, finom és diétás joghurt reggelire:

vegyél egy natur joghurtot , keverj bele pár kanál(nem cukrozott) műzlit, pár csepp édesitő és kész is:) ettől nem fogsz hizni!

2009. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*előző vagyok: én szoktam még vékonyan reszelni bele 1 kis narancs v mandarin héjat és ugy még izletesebb:)
2009. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
09:29-hez csatlakozom: a joghurt gyakorlatilag tej + bacik. Töb kalória csak azért lehet benne, mert belerakják (ízesített, zsíros joghurtok). Például a 1,5%-os joghurtban teljesen ugyanaz van (kalória, tápanyagok) mint a 1,5%-os tejben, plusz egy kis élő kultúra. Akár magad is csinálhatod a joghurtot tejből.
2009. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!