Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos napra ez mennyire...

Egy átlagos napra ez mennyire jó étrend?

Figyelt kérdés

reggel 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér plusz csirkemell sonka, egy kis mozzarella. délig még ettem egy túrórudit. délután ebédre egy nagy tál salátát: fejessaláta, paprika, hagyma, retek, hozzá 2 tojás, 2 frankfurti virsli. most nem rég még két szelet kenyeret sonkával, majd edzés után vacsorára fogok még egy nagyobb salátatálat 3 tojással.


Egyébként nem fogyózok drasztikusan, kb 5 kg feleslegem van, ami szerintem lefog menni ha így étkezek, mivel elég nagy előrelépéssel vagyok a régi tésztás-csokis étrendemhez képest. de azon kívül, hogy jó lenne pár kgt fogyni, szeretnék egészségesebben is táplálkozni. Nyilván más napokon mást is eszek, de most arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire van rendben.


2014. ápr. 1. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fanatikus:) ezért szerintem ezzel így nincsen baj:) ( pl én szeretem a felvágottakat, sonkát, virslit) van aki ezeket sem eszi...erre gondoltam a fanatizmussal.


remélem azért gyümölcsöt , több husit, és párolt zöldséget is eszel. Én a krumplit és a tésztát se hagyom ki, csak ritkábban fogyasztok kisebb mennyiséget, és tésztából a kisebb energiatartalmú fajtát választom.

2014. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy lehet hogy a tojás kicsit sok egy napra.
2014. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja úgy talán jobb lenne, ha kevesebb lenne a tojássárgája. A fehérje maradhat.
2014. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.amúgy természetesen nem eszekminden nap ennyi tojást:) a salátához szoktam variálni, tojás, csirkemell, comb, sonka, ilyesmi :)
2014. ápr. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!