Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

meg a videóról.


2014. ápr. 8. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azt, hogy a sok hülyének már mindegy, koplalós étrendet úgyis hamar találnak maguknak, ha akarnak

(a ketogén diétához nem értek, nem azt szólom le, de ez a mintaétrend nevetséges, főleg, hogy látszólag mindenkinek ajánlják)

2014. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a videót nem néztem meg, szóval csak a cikket véleményeztem
2014. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azért mert, nem valószínű, hogy banánnal meg kenyérrel beáll a ketózis, és érdekelne, hogy ezt honnan szedték vagy mi, hogy, hol, miért
2014. ápr. 8. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy vékony, törékeny nő vagyok, de szerintem felfordulnék, ha mindig ezt kéne ennem. Kevésnek is tűnik és unalmas is.

Amin gondolkozom, hogy mit jelent a 4. nap az 1 db kolbász? :D Egy karika? Egy rúd? Egy pár? ??? :S

2014. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja ez a másik, hogy szinte semmihez nem adnak mértéket. Pl egy banán [link] oké :D *omnomnom és csupán 100 gramm ch-ot vittem be vele
2014. ápr. 8. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:

A rokonom futó, és rendszeresen ketogén diétával készül a versenyekre. De ennek az étrendnek köze nincs ahhoz, ahogy ő csinálja. Gyakorlatilag csak sült húst eszik (semmi rántott) salátával vagy savanyúsággal, semmi kenyeret, és semmi gyümölcsöt.

Nagyon hamar lead 10-15 kilót, viszont a verseny után ugyanolyan gyorsan vissza is hízza, amikor eszik szénhidrátot. És... nagyon lényeges, hogy annak ellenére visszahízik, hogy a maratonra nem 1 hét alatt készül fel, hanem folyamatosan fut és edz.


Szóval a diéta rövid távon hatásos, hosszú távon nem tartható.

2014. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és korlátlan mennyiségeket eszik.

6.

2014. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A ketogén diéta mind egészségmegőrzés, fogyás mind pedig GYÓGYÁSZATI jelentősége végett igencsak figyelemreméltó.


De persze nem egy ilyen degenerált, prosztó cikkből tájékozódik erről az ember..

2014. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Csávó kicsit érdekesen adja elő... Látszik, hogy istenigazából nem ért hozzá. Meg a ch visszatöltésnél az a kenyér, meg gyümölcs... A mintaétrend az tragédia. Valamint szerintem nem lesz büdös az ember szájszaga a "ketózis"tól. Nem összekeverendő a cukorbetegek hipoglikémiás állapotával...
2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az nem hiperglikémia, és ketoacidózis a cukorbetegeknél?
2014. ápr. 8. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!