Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evészavaros lányok. Lenne...

Evészavaros lányok. Lenne valakinek kedve együtt fogyni és "kigyógyulni"? (zabálási rohamok)

Figyelt kérdés

Egyre kétségeb esett vagyok. Egyre többször fordul elő, hogy megállás nélkül csak eszek, annak ellenére, hogy tele vagyok.

Tudom, hogy csak fejben dől el az egész, úgy is érzem, hogy már feladtam.. 2,5 éve 82 kiló voltam, most októberben 59 (rekord), de azóta visszahíztam 66-ra a zabálási rohamok miatt..

Valakinek lenne kedve erről beszélgetni? Főleg, aki velem együtt fogyna? Ballagásra (3 hét) vissza akarok menni min. 63-ra.

18/ L



2014. ápr. 8. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, nekem is ballagás a cél. Írj privit.
2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia, úgy érzem, egy cipőben járunk. Ha gondolod, nyugodtan írj privátot!
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Csajok, egy megjegyzés.


Először le kell tisztáznotok, hogy mi miatt törnek rátok a falási rohamok.

Lehet, hogy a túl kevés kcal bevitel a falási rohamok oka. Ehhez megoldás egy jól összerakott étrend.

Ha érzelmi evésről van szó, akkor azon pszichológus tud segíteni.

2014. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne koplalj (ne menj alapanyagcsere alá SOHA!!)

naponta többször egyél, GI-re figyelj, ha nem ingadozik a vércukorszinted, kisebb az esélye a falási rohamoknak is


ennyit tudok segíteni, régen én is küzdöttem hasonló gondokkal, a helyes és kiegyensúlyozott táplálkozás hatására szerencsére elmúltak ezek a "rohamok"

2014. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia! Bulimiás vagyok több mint egy éve, azalatt rengeteget híztam és lelki roncs lettem. Szívesen beszélgetek és elkezdek fogyózni Veled!

18/L

2014. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyien vagyunk. Olyan elszomorító, hogy ennyiire sok embernek van manapság étkezési zavara.

Nekem is falási rohamaim vannak és fogalmam sincs, hogy kéne belőle kigyógyulni. Pszichoterápiára is jártam, ott rájöttünk, hogy valami érzés helyett eszek. Szóval ha ideges, mérges, boldog vagy akármi vagyok.

Na most az, hogy ezt tudom semmit nem segít, mert mégis zabálok. És csak úgy peregnek fel rám a kilók.

Szóval ha valakinek van valami jó stratégiája vagy úgy gondolja, hogy együtt menne, akkor írjon! :)

És mindenkinek kitartás!!!

2014. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valóban szomorú, hogy ilyen sokan vagyunk. :(

Kedves utolsó, számomra elég meglepő hogy a pszichoterápia nem segítette. Én azt amolyan vésztartaléknak szántam, ha már végképp semmi se jön össze.


Ezért is gondolom, hogy többen többre vinnénk, hiszen lesz valaki, akivel tudunk erről beszélni, aki tudja, hogy mi a helyzet, és akivel támogatjuk egymást. :)

Mindenkinek hajrá!

2014. ápr. 9. 18:47
 8/11 anonim válasza:
Látom már nem olyan friss ez a kérdés, de azért megírom, én is hasonlóan érzek :( Tavaly nyáron sikerült lefogynom 53-54 kilóra, olyan boldog voltam és fitt, utána 5-6 kiló fel-le csúszkált a zabálások miatt, bulimiás vagyok, hánytattam is magam, de már belefáradtam, állandóan csak sírnék, már nem érdekel semmi és senki, most 62 kg vagyok, undorító hájtömeg vagyok :(
2014. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, esetleg lenne kedved együtt leadni azt a pár kilót? Nekem is kb 5-6 kilót kéne leadnom, mert pont ennyi jött fel a zabálások miatt.
2014. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő kommentelő.

Nálam is ez van, csatlakozhatok hozzátok?

2014. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!