Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min változtassak hogy többet...

Min változtassak hogy többet fogyjak? Többi lent

Figyelt kérdés

3 hét alatt lement 3 kiló és megállt. Ugyanazt csinálom, de semmi, csak tartom a súlyomat, de nem fogyok. Heti 2 kardió, 1 aerobik, 1 TRX. Csokit és hasonlókat nem eszek. Kenyér helyett abonett. A legnagyobb baj, hogy cukros üdítőek szoktam inni, ez lehet az oka?

158 cm 55kg/lány/


2014. ápr. 11. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, aki le akar fogyni, annak a cukros üditö ugymond tabu. Igyàl limonàdét (viz+citrom), cukor és édesitöszer nélkül. Vagy gyümölcsizü teàt (cukor és édesitöszer nélkül).

Tudnék konkrétan segiteni, ha leirnàd - mondjuk - az egyhetes menü-tervezeted. (Én is fogyozok, 6 hét alatt 9 kilot fogytam. Eddig.)

2014. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Mindenképp a cukros üdítőket el kellene hagyni.Sőt,mindnt amiben szénhidrát van.Saját tapasztalat.6hónap alatt 27kg mínusz.Megfelelő étrenddel és megfelelő termékekkel :-)
2014. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!