Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit fizetne?

Ki mennyit fizetne?

Figyelt kérdés
Egy olyan szerért, amit beadnak injekcióval és hirtelen 2 hét alatt ledobod tőle minden túlsúlyodat és soha többé nem hízol meg? :D És közben persze semmi diéta vagy sport... Na? :D
2014. ápr. 11. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
0 forint.
2014. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
semennyit, szeretek megküzdeni a dolgokért
2014. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bár nagyon hívogató ajánlat lenne, nem élnék vele :)

Most se vagyok használni semmiféle port, csak magamtól fogyok, izmosodom :)

2014. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Huh, hát nem is a lefogyás miatt, hanem azért, hogy soha többé ne lehessen visszahízni. Na, azért fizetnék. :D
2014. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát srácok én eladnám a nagymamám érte. :D
2014. ápr. 11. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt lehetetlen, másrészt brutálisan, egy életre beavatkozna a testem működésébe. Eléggé küzdenék, hogy NE tegye ezt velem senki.

(Amúgysem hinném el, hogy ez biztos módszer s nemcsak egy szerencsétlen kísérleti nyúl lennék, akit vizsgálnak egy ideig, majd elpusztul.)

2014. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó, ha lenne ilyen! Azért mert így már nem lenne olyan nagy szám, szinte alig lenne túlsúlyos ember. Sokkal jobb, ha küzdesz érte, és büszke lehetsz rá amit elértél, miközben az akaratgyengék, lusták meg sárgulnak az irigységtől!
2014. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ez egy fiktív világ skacok! Ez a módszer biztos lenne! Szerintem van más is az életben, amiért meg lehet küzdeni és lehet rá büszke az ember, dögivel! És más is, ami miatt a lusták sárgulnak majd az irigységtől. Egyébként úgy kell elképzelni, hogy ennek semmi egészségtelen mellékhatása nem lenne. Gondoljátok el, hogy azt esztek, amit csak akartok és semmi szenvedős sport... Szerintem isteni lenne!
2014. ápr. 12. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt garantálom, hogy ezzel a felfogással egy szempillantás alatt vissza is híznád azt a felesleget. :)

A mozgás és a kiegyensúlyozott táplálkozás nem csak addig fontos, amíg eléred az alakot, amit szeretnél, hanem egy életmód is. Addig lesz szép a tested (és sok az energiád), amíg megfelelő "üzemanyaggal" látod el. Ha újra elkezded a hedonista életmódot, amivel felszedted a súlyt, annyi lesz az álomalaknak.

2014. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szenvedős sport? én nem szenvedek sportolás alatt :D
2014. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!