Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors fogyás! Közvelemeykutata...

Gyors fogyás! Közvelemeykutatas- eredmények- ki csinálta már, mennyi ideig, mennyit fogyott?

Figyelt kérdés
Negatív hozzászólást nem szeretnek, tudom egeszsrgtelen, ez csak egy felmérés, csak olyanok akik csináltak? 1. mennyi idő alatt 2. Mennyit fogytak ? 3. Hogyan bírtak, cukor szint? 4. Stb koszonom mindenkinek!

2014. ápr. 18. 22:17
 1/5 anonim válasza:
nem ajánlom a gyors fogyást. olvass utána a jojó effektus után. nálam is ez volt, dubláját visszahíztam! azóta sok fehérje és sport! akkor a cukorszintem annyira leesett, hogy ajálus szélén álltam. csak negatív tapasztalat. rengeteget vesztettem az izmomból akkor.
2014. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 nap


4 kiló


hasmenéses, hányásos vírus


utána visszajött, nem mondom, hogy visszahíztam, mert nem akartam fogyni, normális súlyom volt, szóval csak visszaállt 1-2 hét után a normál súlyom


nem kívánom senkinek sem :)

2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma reggel leadtam 2 kilót a budin...Napközben visszaszedtem.
2014. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt 30 kiló, nem jött vissza. Ez régen volt (15 éve), akkor még nem nyomatták ezt a szénhidrát témát, úgyhogy ettem pékárut, de abból is és minden másból is igen keveset.
2014. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen sajnos tudom, le fogytam 10 et es vissza hiztam 20 at , rettentően el vagyok keseredve, de nem ettem sokat, normálisan , csak 4 fajta hormont kellett szednem, igy ez is biztos közrejátszott! De kiváncsi voltam h kinek h sikerült es visszaszedte e ? V ha most újból csinálnám es odafigyelnek ra akkor megint visszajönnek ?
2014. ápr. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!