Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 45 kg 1 év alatt reális cél?...

45 kg 1 év alatt reális cél? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Jelenleg 102 kg vagyok, jövő júniusig szeretnék lefogyni 57 kg-ra.

A lényeg, hogy szeretnék lassan fogyni, hogyha lehetséges akkor elkerüljem a plasztikai sebészt.


Legfőkébb a sportra szeretném ráhelyezni a hangsúlyt, itt lesz a nyár, akkor többet is tudok majd.

Bár jó lenne, ha azért ha szeptemberben visszajövök, már kicsit látszana, hogy fogytam.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, előre is köszönöm!


2014. ápr. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év alatt reális. Feltételezem, hogy nem 1 év alatt híztál 45 kilót.
2014. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A TLC csatornánt ment egy műsor, arról szólt, hogy van egy kövér emberke, és egy nyárra 2-3 hónap kap egy személyi edzőt, aki megmondja, hogy miket ehet, és minden nap edzenek.

Nem hiszed el, de annyira lefogytak, volt, hogy 30-40 kilókat is. És nem ment vissza rá.

Nem tudom sajnos a műsor címét, de baromi inspiráló, és szerintem nem lehetetlen.

2014. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőrödnek hosszabb idő kell, minél több a felesleged, annál több idő kell, hogy visszahúzódjon, ilyen túlsúlynál nem arányosan növekszik az idő.


Mit szúrtál el, hogy így meghíztál? Ezt kell kideríteni, és változtatni rajta. Cukros üdítő, nasik, süti?

2014. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködés+pcos+egy hanyag orvos, akihez hiába mentem h nézzünk teljes vérképet, mindig azt mondta, hogy minden rendben, és sportoljak többet és egyek kevesebbet.
2014. ápr. 25. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1,5 - 2 év amennyi idő alatt meglehet csinálni úgy, hogy egészségesen. /ha gyorsan fogysz az nem tesz jót szerintem meg az vissza is jön/ Egyébként szerptemberig van 5 hónap azalatt lehet annyit fogyni, hogy látványos legyen. /ezt nekem elhiheted a volt osztályommal nyáron találkoztunk utoljára utána karácsony körül találkoztunk egy csajjal és teljesen meglepődött mert annyi lement az alatt az idő alatt/
2014. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!