Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek több tíz/százezret költenek plasztikai műtétre, fogyitabikra ahelyett, hogy kevesebbet ennének és többet mozognának? Sosem fogom megérteni.

Figyelt kérdés
Több pénzük maradna meg kevesebb kiló :D
2009. dec. 26. 03:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert aki ezt megteheti azon topmenedzserek körébe sorolja magát akinek nincs ideje ily földi hívságokra, és ezzel igazolja magát tulajdonképp maga előtt...


retafdog

2009. dec. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
de pl a kinyúlt bőrt(fogyás után... kötényhas, stb), és a lógó tőgyeket hogy a fenébe tegye rendbe sporttal(tönkremegy a gerince), Életke?:) egyiket se lehet...
2009. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Valaki genetikailag hajlamos a hízásra. Ő megeszik 1 kocka csokit és annyit hízik mint te egy táblától. Szóval hiába mozog, ha kevés ételmennyiség hatására is ugyanúgy visszaszedi azt amit pár órával étkezés előtt leadott sportolással.
2009. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is fogok ennyit költeni plasztikai sebészetre sajnos, mert máshogy nem tudom megoldani. Fogytam szülés után több mint 10 kilót, de kinyúlt a bőröm, azon nem segít sem fogyás, sem mozgás. Azt le kell nyisszantani.
2009. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem a fogyáshoz kell a plasztikai sebész, hanem utána, mert a kinyúlt bőrön nem segít semmi akármit csinálsz...gondold el, ha valaki fogy 20-30 kilót, mennyivel kisebb lesz a hasa, de a bőr nem tűnik el onnan...szóval te félreértelmezed ezt a dolgot.
2009. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Nem a lógó bőr visszavarrására gondoltam a plasztikai sebész-dolog alatt, hanem pl. zsírleszívás, ilyenek. Szerintem aki genetikailag hajlamos az elhízásra, annak jobban oda kellene figyelnie, ennyi az egész... A kockacsoki-példára meg azt üzenem, hogy szerintem az már nem csak hajlamosság, hanem valamilyen betegség vagy hormonzavar.
2009. dec. 26. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kockacsoki nagyon rossz példa.

Mennyit lehet hízni egy kocka csokitól?

Na?

Elmondom: max 5 grammot.


Olyan nincs, hogy megeszel bármit is, ami mondjuk 200 gramm és hízol fél kilót.

Nem kellene a lustaságot genetikára fogni, az anyagcsere sebesség valóban eltérő lehet, de változtatni lehet rajta.

Csak hát a lustaság ugye....

2009. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó.

Rossz példa? Hogy lehet, hogy sosem mozgok, nem sportolok, karácsony van,csomó édesség, eszek rendesen és mégsem hízok? Más meg nyavalyog hogy karácsony van és hízik. Akkor? Ők nálam is lustábbak? Talán ők reggeltől estig fekszenek az ágyban? Van aki nem sportol mégis erős testalkatú,izomzatú. Én aztán gyúrhatok akármennyit, nem leszek Hulk Hogan. Nem kellene a ducikat ennyire lenézni, mert amíg nem érted a valós problémát,addig nem kellene ítélkezni.

2009. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem nézem le a "ducikat", én is voltam 82 kiló... most 55 vagyok a 170 centimhez. Emlékszem, hogy néztem ki, még most is elkap a hányinger.

És nem kellett sok, csak elhatározás. Sosem fogom megérteni, miért nem könnyebb kevesebbet enni & többet mozogni, mint folyton gyűjteni a zsírleszívásra... :/

2010. jan. 5. 01:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak mondom, (nem a kérdésfeltevőnek)hogy ez semmi más, mint anyagcsere függvénye. Ez lehet genetikai dolog, ellenben ha valakinek a hormonjaival minden rendben, akkor simán fel tudja pörgetni az anyagcseréjét. A másik dolog, hogy ha valaki el kezd nagyon meghízni, akkor létrejönnek új zsírsejtek, amik aztán örökre meg is maradnak, csak kiürülni tudnak, de ott maradnak. Tehát legközelebb, már gyorsabban, és többet fog hízni.

Nem nézem le a ducikat, ellenben én szálkás vagyok, és nagyon sokat dolgozom érte. Voltam már 116 kiló, most 90 vagyok. Szóval ha én meg tudtam csinálni, akkor bárki meg tudja, mert ez csak akaraterő kérdése. Na ez az ami nincs... mert mindenki azt kérdezi, hogy hogyan tudna lefogyni 2 hét alatt, meg káposztadiéta, és 90 napos b@romság. De életmódot váltani egyik sem akar... Rendszeresen mozogni egyik sem akar, napi egy órát szánni arra, hogy a másnapi kajáját kimérje, becsomagolja, beadagolja már lusta. Jaaaa kérem, hát akkor tessék kövérnek maradni. Persze most majd jönnek a kifogások, hogy jaj nincs időm, meg ez meg az... hagyjuk, nem kell az óbégatás, csak akaraterő kérdése!!!

Hogy a kérdésre válaszoljak, aki elmegy zsírleszívásra, az egészen pontosan egy lusta sz@r. De meg is érdemli, húzzák csak le sok százezerre, úgysem változik semmi. Láttam sok embert akinek leszívták, hát muhahahahahaha :) Zabáltak tovább, semmi nem változott, egy év múlva még nagyobbak voltak.

Nem tudok sajnálni senkit aki kövér. Ez egy folyamat, senki nem lesz egyik hónapról a másikra 100-200 kiló. Ha hormonális probléma van, ami általában pajzsmirigy probléma, az 1-2 év alatt, a gyógyszerbeállítással orvosolható. Szóval ez nagyon ritka. Az általánosság az, hogy naponta egyszer-kétszer jól bezabálunk, nem mozgunk sz@rt se, és sajnáljuk magunkat.

2010. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!