Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni,...

Tudnátok tippeket adni, hogyan fogyjak 5 kg-ot, hogy ne is hízzam vissza?

Figyelt kérdés
169 cm vagyok, és jelenleg 55 kg. Sosem voltam több 50 kilónál, ami lehet kevésnek hangzik, de nagyon vékony csontozatú vagyok, és mindig sokat ettem, sose híztam semmitől. Pár hónapja elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és az 1. hónapban feljött rám 5kg, pedig semennyivel se ettem többet és nem mozogtam kevesebbet. Azóta kevesebbet eszem, odafigyelek arra hogy mit és mikor, többet mozgok, de a kilók makacsul ragaszkodnak hozzám. Most is vékonynak mondhatom magam, nem is ezért zavar, hogy híztam, de mindenhova feljött egy 3 centi ( a combomra szerintem több is..) és ez a pár centi csak zsír.. Nem vagyok olyan feszes mint előtte, és így nagyon nem tetszem magamnak, ezért szeretném ezt az 5 kg-t eltüntetni. Nem célom hogy gyorsan fogyjak, azt szeretném hogy a fogyás tartós maradjon, és olyan lehessek mint pár hónapja. Szerintetek milyen típusú mozgást kéne végeznem? Futni szeretek, de milyen távot fussak, hányszor egy héten, milyen mozgással egészítsem még ki, hogy tényleg zsírt égessen a szervezetem? Ha étrendre is tudnátok tippeket adni, azt nagyon megköszönném :)
2014. máj. 15. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél még kevesebbet.
2014. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válts fogamzásgátlót.
2014. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!