Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne valaki aki fogyózna...

Lenne valaki aki fogyózna velem? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval. A célom a 18,5 BMI. Már nem sok van hátra. :) De azt még tartani is kell. Meg biztos lesznek őrült ötleteim. Ehhez keresek társat. Amolyan barátnő féle lenne ez az egész.

Ednos-ok, anák, miák és fogyni vágyók válaszát egyaránt várom! :))

Köszi! 14/L


2014. máj. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem ez valami sz@r vicc. Az evészavar egy súlyos pszichés betegség,bele is lehet halni. A 18,5 alatti bmi kórosan sovány . NE akarj kórosan sovány lenni,és az anorexia egy szörnyű betegség,ahogy az összes többi étkezési zavar is.Ne akard ezt magadnak.
2014. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem van kultúrált szókincsed is kedves @.

Arra véletlenül sem gondolsz hogy nem akarom én sem magamnak. És hogy bizony ha éveken keresztül azt hallgatod hogy nagy a feneked akkor már végül el is hiszed. És hogy ezek a "na én megmondom a tutit" meg mi egyéb szavak iszonyat mód tudnak fájni. Az 51 kg alá nem szándékozom menni. De 4 évvel ezelőtt nem is "akartam" fogyni. A legnagyobb segítség az lenne ha egy ember legalább nem szidna minden nyomorult nap. Ha nem kellene folyton a veszekedést hallgatnom. De nincs ekkora szerencsém úgyhogy annyi szabadságom lehet hogy egy kicsit összeroppanjak.

2014. máj. 17. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az volt a szándékom,hogy "megmondjam a tutit" ,hanem hogy lebeszéljelek egy butaságról. És saját tapasztalatból beszélek. Azt csinálsz magaddal,amit akarsz. Őrült ötletek,anorexiás ,evészavaros spanok..

Majd ha nem lesz menstruációd,ahajad kihullika fogaid sorra mennek tönkre,vagy esetleg a veséd végleg feladja a szolgálatot és másnap meghalsz .. ez a jövőd,ha te anorexiás akarsz lenni!

2014. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok! Senkinek nem vagyok elég jó és elegem van ebből. Az egészből. Voltam már ilyesmi helyzetben egyszer. Egyetlen pillanatra emlékszem. Az is egy pánikroham volt. A többi (évekről van szó) kiesett teljesen. Tudom hogy ez a halálhoz vezet. De még ez sem riaszt el. Mert nincs miért kitartanom. Nincs kiért.
2014. máj. 17. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológust ajánlok. Szüleid,testvéred,barátaid nincsenek? A te korodban normális a magány,és az elszigeteltség érzése egy fokig. Ha nálad ez olyan mértéket ölt,hogy önpusztításba kezdesz,akkor beteg az elméd /bocs,nem sértés,jobban nem tudom megfogalmazni/ és segítségre van szükséged.
2014. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak szüleim (elváltak), vannak barátaim (4-en kibeszéltek, 2-en megkeserítik az iskolai életem= van ösz-visz 1 a suliban), testvérem is van (nem beszélünk). Itt kimúlt a tudomány. Azt tudom hogy irracionálisan van összerakva a tudatom... Köszi!
2014. máj. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!